Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szavazz: Raffaello, Ferrero...

Habibi kérdése:

Szavazz: Raffaello, Ferrero Rocher, Merci, Milka bonbon vagy Mozart golyók? Melyik a kedvenced közülük?

Figyelt kérdés

egy számomra kedves embernek szeretnék bonbon ajándékozni, de nem ismerem az ízlését, ezért nem tudok dönteni. Azt veszem neki, amire a legtöbb szavazat érkezik. (férfi az illető és nem iszik alkoholt és nem fogyaszt alkoholosat, tehát a Mon Cherry-t azért nem írtam)

előre is köszi


2011. máj. 8. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfinek Ferrerot vagy Mozart golyókat vennék, de én a Raffaellot szeretem (nő vagyok:)).
2011. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha fiú, akkor ferrero rocher, az én férjecskémet pajszerrel se lehet leszedni róla :)
2011. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én mercit választanék, de a raffaelo is esélyes, de mivel pasi, így inkább a mozárt golyót ajánlanám neki, vagy merci.Nem tudom, valahogy pasisabb.
2011. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a Merci-re szavazok.


23/F

2011. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
87%
én nagy csoki szerető vagyok:), én ezek közül a Ferrero Rocher-t választanám, utána szal mondom a sorrendet: Ferrero Rocher,Milka bonbon,Raffaello,Merci,mozat golyó =fúj!Én sztem nem akarok beleszólni, de én pl jobban örülnék, elhsizem hogy ezeknek guszta a csomagolása szeretem is őket, de sztem jobb ötlet egy óriás milka tábla:D:) SOKKAL KIADÓSABB, és nem kerül többe mint ezek
2011. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Raffaello. Amúgy a kedvencem az After Eight, de azt nemsokan szeretik, szóval nem ajánlom.
2011. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

az én párom nagyon édesszájú,szinte csokimániás.látom, hogy, ha ajándékba kap, mi nála az első:)szóval a Mercit

imádja válogatni,de a Ferrero is a kedvenve. a kókuszost nem szereti, tehát Raffaellót nem is kap.persze a Milkát sem veti meg..

vagyis első a Merci:)

2011. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi, eddig döntetlen: FR-3, Merci-3, de írjatok még!!!
2011. máj. 8. 18:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ha ferrero vagy meci közül kéne döntenem , egyértelműen merci. SOkkal jobb, ott válogathat az ízek közül. attól függ milyen kapcsolatban állsz a személyel, és hogy mire adod neki, mert talán a ferrero bensőségesebb.
2011. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Szerintem is a Merci, mert abban van több ízesítés és tud válogatni.
2011. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!