Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tényleg visszafizetik az...

Tényleg visszafizetik az activia árát, ha kipróbáljuk, és nem válik be? Probáltátok már? Nem átverés?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Na erre én is kíváncsi vagyok:) nekem kicsit furi, mert visszaviszem, d eközbe ízlik, veszek máshol, azt is visszaviszem..:D ezen gondolkoztam már én is:)

nekem ismerősöm csak annyit mondott h nincs jó íze szte

2011. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Ez kamu!!! ennyi erővel mindenki venne 1 kartonnal meg enné és vissza kérné az árát mert szerinte nem ér semmi. akkor a cég már rég tönkre ment volna ha így lenne..
2011. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos visszafizetik. Gondolom összesen 10 ember kért ilyet (mert több nem veszi magának a fárattságot,hogy ezzel foglalkozzon 150 forintért), annyit pedig bevállalnak. Ez a lényege az össze ilyen reklámnak,ahol azt mondják,hogy visszafizetik.

Mert ha nem is vált be, akkor se szokták kérni a visszatérítést.

2011. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekel :)
2011. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, gondolom kell levelet küldeni, blokkot vagy üres dobozt vagy vonalkódot vagy valamit biztos kérnek. (és mivel nem olvastál apró betűket így nem tudod, de amikor megtudod akkor elmegy a kedved az egész cécótól.


Szerintem utánatelefonálni meg postázgatni drágább, nem éri meg azért a párszáz forintért.

2011. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki nyugodtan

Iskolában tanított marketing fogás,ugyanúgy működik a világminden táján. Még teljesen használhatatlan árunál,amennyiben az egy bizonyos összeghatár alatt van (általában 3 munkaóra díja) akkor a vevőknek csak néhány tízezreléke jelentkezikéskéri vissza az árat.

Hiszen soknak értékeli a munkát amit ezért kell végeznie (vonalkódkivág, boríték,megcímez.postáraelmegy...) ahhoz képest amennyi pénzt visszakap.

Tehát nyugodtan vállalható reklámfogás.

2011. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem egy árát fizetik vissza, hanem 15 árát, mert 15 napig kell folyamatosan fogyasztani. El kell küldeni nekik a blokkot, a dobozfóliákat, és akkor fizetnek. Egy ember csak egyszer élhet ezzel a "lehetőséggel", szóval annyira nem lehet vele visszaélni.
2011. máj. 12. 15:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Most gondolj bele hányan vannak akik eltették a blokkot és utána eltették az össze fóliát? 2 héten keresztül?

Már itt kiesik a vásárlók 90 százaléka

2011. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha visszafizetik is, én az ilyesmit xarrágásnak hívom. Ember, ha nem ízlik a joghurt, akkor ne vegyél többet, de ez nem egy bôrfotel, hogy visszaköveteld az árát. Csak a balkáni népeknek juthat ilyen az eszébe...
2011. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már hirdetik igaznak kell legyen, de szerintem egyrészt blokkokkal kell igazolni a vásárlást, meg az emberek szégyellenék visszavinni. Ezt ők is tudják, ezért találták ki.
2011. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!