Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csomagoltok a gyereknek...

Mit csomagoltok a gyereknek enni az iskolában? Vagy a szüleitek mit csomagolnak?

Figyelt kérdés
Szendvicsen kívül.
2011. máj. 12. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
péksüti,házi pizza,muffin+gyümi kalács
2011. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Zöldpaprikát megtölteni (előzőleg ízesített, kikavart) túróval, hozzá kifli, akármi.
2011. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Jó reggelt kekszet, Dörmi kismackót, puffasztott rizst, Kinder tejszeletet/pinguit, Actimelt, ezek mellé mindig teszek gyümölcsöt, ami legtöbbször banán, mandarin vagy alma. Inni vizet visz.


Ezek nem nagy valamik, de itthon mindig reggelizik, ebédet pedig kap, úgyhogy tízóraira bőven elég.

2011. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
pénzt kapnak abból vesznek amit kívánnak
2011. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nincs gyermekem. De ha volna szendvicset kapna szalámival vagy valamilyen felvágottal, s mindig tennék bele paprikát, retket, uborkát, vagy más zöldséget. Inni ásványvizet, vagy itthon elkészített teát vinne, esetleg gyümölcslevet, vagy az ásványvízhez kis szörpöt önteni. "Mellékesként" pedig cerbona müzli szeletet, kisebb csokit, egy almát, banánt vagy kis fürt szőlőt, esetleg most epret kis margarinos dobozban. Meg ha épp sütök muffint, pizzát vagy pogácsát akkor meg abból tennék tízóraira. Magamnak és a páromnak ezeket csomagolom ha munkába indulunk. :)
2011. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket.


Utolsó, ez nagyon jó, én is ezt kapom, csak az a gond, hogy már herótom van s zendvicstől :D

Komolyan, rosszul vagyok tőle, annyit ettem már ezéven. Volt benne paradicsom, paprika, uborka, szalámi, sonka, ezek végtelen sok variációja, de besokaltam tőle.

Én nem vagyok ebédelős, úgyhogy egymüzli vagy egy banán nem jó egész napra :(


Még várom a válaszokat :)

2011. máj. 12. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

18.15-ös vagyok ismét.

Ajánlom még a francia salátát, vagy más majonézes salit zsemlével vagy kiflivel.

Vagy főzz virslit reggel és beledobod egy műanyag dobozba, nyomsz mellé mustárt, ketchupot vagy amit szeretsz és kenyér mellé.

Vagy sütsz rántottát, az is néhány perc csak, és azt viszed el, bár van aki hidegen nem eszi meg.

Pirítós és mellé bármi, akár kis üvegben (erős pistás üveg) lekvár.

Nos... ezek nem szenyák, tetszik valamelyik?:D

2011. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

kifli joghurttal, egyszerű és nagyszerű, én imádom :)

péksütik (kakaóscsiga, lekváros bukta..)

házi pogácsa, sütemény (nem krémes persze, hanem főleg muffin, pite)

műzli (én elviszem úgy ahogy van a "csokapikot" :D meg viszek kis dobozos tejet, és felváltva eszem/iszom)

pizza (ha itthon rendelünk előző este és marad)

kalács lekvárral (kisdobozos, lehet boltban kapni)

vagy bolti keksz (most pl a zabfalatokra vagyok rákattanva, de van hogy jóreggelt joghurttal stb..)

2011. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Juj, tényleg :D

Kifli joghurttal :D Én is szeretem :)


Köszi mindenkinek, egy életrevaló reggeliötleteket kaptam !

:)

2011. máj. 12. 19:19
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

itthon sütök pizzás, kakaóscsigát, kalácsot, sajtos, tejfölös vagy medvehagymás pogácsát, mellé mindig ivójoghurtot vagy kefírt kap

ha szendvics akkor hal, csirkemell (rántva, párolva, sütve) főtt virsli, vagy tojás, párizsi, szalámi, vaj, sajtkrémek és mellé zöldséget kap

gyümölcs kefírrel

jó reggelt keksz, kinder tejszelet, túrórudi

zabpehely, kásának is megfőzve eltudja vinni uzsonnásdobozba

müzliszlet, abonett, puffasztott rizs, natur magvak,

2011. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!