Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az energia italoktól jobban...

Az energia italoktól jobban kellene éreznem magam?

Figyelt kérdés

Nagyon de nagyon ritkán iszok energia italt.

Kb 3-4 havonta.

Elvileg tele van koffeinnel, amitől kevésbé kellene fáradtnak lennem.

Megittam egyet, és jobban éreztem magam kb 1-2 óráig, utána megint elálmosodtam.

Pedig mondják, hogy van aki még aludni sem bír tőlük.

Akkor rám nem hatna?


2011. máj. 16. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem sem hat, szinte semelyik...ezért már nemis iszom...

max az íze miatt, akkor is csak burn-t mert az a kedvencem.

nem mindenkinek egyforma a szervezete... valaki pl. rosszul van tőle, valaki bepörög, valakit elálmosít, stb.

2011. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szedj helyette vitamint. www. gmvitamin.com Ez magas vitamin tartalmú, a centrum meg ilyesmiben alig van valami, az pénzkidobás.
2011. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A koffeinnel az a probléma, hogy hirtelen dob fel rövid időre, de utána még jobban megzuhan az ember. A tea viszont normál szinten, hosszabb ideig tart ébren és nincs mellé ez a hirtelen váltás.
2011. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már nem is vagyok tőle jobban. 2 naponta megittam 2 literes kobrát (már nem iszok) és semmi. Azért hagytam abba mert egyszer megittam egyedül 2 litert utána elmentem futni és nagyon fájt a szívem el kellett mennem a kórházba. Szerencsére már semmi bajom de többé nem iszok olyan sok energia italt egyszerre.
2011. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

13:59


Ez a legrosszabb dolog amit csinalhattal.

Mint irtak elottem is a koffein rovid idore porget fel, de az is csak akkor ha nincs hozzaszokva szervezeted. Minel tobbet iszol annal jobban hozzaszokik es egyre tobb kell az elenkito hatashoz, viszont nem lehet belole korlatlen mennyiseget inni mert artalmas. Lasd a korhazas hozzaszolast!

A tea lassabb es hosszabban tarto elenkito hatast produkal, de egy orvosnak tanulo ismerosom szerint a 2 kombinacioja adja leginkabb ki a kivant hatast. Megiszol egy kavet, utana egy teat.

De mint irtam a szervezet hozzaszokik egy ido utan a rendszeres fogyasztashoz, igy csak mertekkel!!!

2011. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most már tudom... De az elején olyan jó volt . És ebbe egyébként bele lehet halni?
2011. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!