Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy teafiltert lehet 2szer...

Egy teafiltert lehet 2szer használni?

Figyelt kérdés
tudom nagyon fukarnak tűnhetek, de mindig sajnálom kidobni a teafiltert. kb 6-8 percig szoktam ásztatni egy bögrébe... mi lenne ha mégegyszer felhasználnám? gondolom kevesebb ízanyag jönne ki belőle, vagy ne tegyem?
2011. máj. 16. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem simán felhasználhatod még egyszer, max annyi, hogy kicsit tovább áztatod másodszor.
2011. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb lenne, ha vennél egy kancsót és abban csinálnád a teát.

Ha csészében áztatod újra, akkor az első csésze erős és ízes lesz,a második ízetlen.

2011. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már volt hogy úgy ittam, hogy kétszer használtam fel, de csak akkor, mikor pici csészével ittam a teát. Mondjuk nem olyan mint elsőre, de próbáld ki, maximum elpocsékoltál 1,5 dl vizet:) Egyéb bajod nem lesz tőle!
2011. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kannába áztatom,így az összes bögre teám egyforma ízű:)
2011. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam kétszer is használni, De csak azért, mert nem szeretem a nagyon erős teát.
2011. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyanyám 2-3-szor használta, spórolásból. De az nem normális tea volt, csak megrángatta párszor a vízben a filtert, és azt mondta, jó lesz. Alig volt színe.

Fekete teát viszont ne áztass 6-8 percig, nagyon nem tesz jót sem a teának, sem a tea a gyomrodnak. 2 perc. Max. 3. A zöld tea meg 2 perc után baromi keserű lesz.

2011. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkitől! Az utolsó válaszoló története nagyon megmosolyogtatott :D :)
2011. máj. 19. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!