Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik boltban lehet juharszir...

Melyik boltban lehet juharszirupot kapni?

Figyelt kérdés
Régebben sikerült találni valahol, de már nagyon nem emlékszem. Sokféle boltot végigjártam már de semmi... Örülnék ha valaki tudna ebben segédkezni annyiban legalább hogy milyen jellegű boltban keressem vagy esetleg ha valamilyen nagy üzletlánc valamelyik boltjában látott már az is jöhet! Thx a válaszokat
2011. máj. 16. 20:39
 1/7 SzilKa ***** válasza:
100%
mintha az IKEA élelmiszeres részlegén láttam volna juharszirupot, de szerintem a nagyáruházakban (tesco, auchan) is kéne hogy legyen. Keresd a nemzetközi részlegen.
2011. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A DM-ben láttam régebben, nem tudom, mostanában van-e. Talán más nagyobb drogériában is kapható, vagy bioboltokban.


Néha a Tesco-ban is vannak ilyen dolgok, de mindig máshol. Van, hogy a sütéssel kapcsolatos cuccok között, van, hogy az egzotikus kajáknál.

2011. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aldi-ban vettem nemrég.
2011. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Auchanban, coraban, tescoban szoktam látni. Talán még sparban is. És ha jól dereng, a városkapúnál levő matchben is.


Üdv!

2011. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Miskolcon vettem A cora-ban 1200 ért, elég jó.

De van az Auchanba,Müller,DM,és Bio boltokban.

2011. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és kihagytam az Aldi,Lidlt-t
2011. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Tescoban vettem.
2011. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!