Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol vehetek airwaves lemon...

Hol vehetek airwaves lemon ice-t kapni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 20:29
 1/9 A kérdező kommentje:
:D azt akartam írni hol lehet!
2011. máj. 20. 15:48
 2/9 anonim válasza:
sugárzik az értelem belőled
2011. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
öm igenis értelmes vagy ...Amúgy jó hogy úgy itélkezel hogy nem is ismersz.Tudom ez most ilyen béne cigány dumának hangzik de utálom őket:DSzóval azért írtam ekkora baromságot mert máson járt az eszem közben!De egyébként nem azt kérdeztem h te.. mennyire gondolsz értelmesnek!
2011. máj. 24. 19:06
 4/9 A kérdező kommentje:
vagyok*
2011. máj. 24. 19:07
 5/9 anonim válasza:
a hozzászólásod alapján most IS máson járt az eszed.
2011. máj. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Amúgy meg boltban kapható amit keresel. Bármily hihetetlen is, de a boltok annyit vettek belőle, hogy adnak is el. :)
2011. máj. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hmm... Nah túlzottan ez nem érdekel szóval mind1 különösebben nem is reagálok ennyi öm egyébként jó munkanélkülinek lenni?Mert ha ennyi időd van hogy ekkora baromságokat irkálj...
2011. máj. 25. 13:40
 8/9 anonim válasza:
Gondolom te is munkanélküli vagy. ha annyi időd van hogy ahelyett hogy bemenj a boltokba megkérdezni, inkább a neten felteszel egy kérdést hogy hol lehet ezt meg azt kapni XDXD... Édes istenem....
2011. máj. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi ebböl ki is derült munkanélküli szerencsétlen vagy!És Borsodban nem láttam szóval igen egyszerübb megkérdezni itt mint leutazni pl Debrecenbe!
2011. máj. 27. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!