Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg annyira...

Szerintetek tényleg annyira ártalmas a Cola, mint amennyire beállítják?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 17:13
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Szerintem csak hosszútávon... Ha minden nap azt iszod,akkor nagyon sok természet ellenes dolgot viszel be a szervezetedbe...mert hát nem sok természetes anyag van a kólában (a vizen kívül)... Alkalmankénti ivás nem gondolnám,hogy ártalmas...
2011. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted mire jó a cukros színezett víz?
2011. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, de mikor a fiam beteg volt és összehányta a járdát, kólával tudtam csak letakarítani. Nekem ez elég bizonyíték volt...
2011. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem csupán "beállítják" gyakorlatilag a mai napig nem tudni mi van benne, mivel a kezdetektől titkos a recept. Ami a flakonon fel van tüntetve, azok csak az alap összetevők.


Pl:


Az aroma is úgy van írva, hogy "aromák" milyenek és mennyi?


Én maradok a tiszta víznél, olcsóbb is, és a fogaim se barnulnak be tőle...

2011. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
84%
Figyu, nem akarlak elkeseríteni, de tudok egy helyet, ahol a colával maratják le a vízkövet!szerinted mit csinálhat akkor a gyomroddal??:) Főleg, ha rendszeresen fogyasztod...
2011. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyébként is minek innék kólát, amikor annyi gyümölcsöt kapni..


Én mirelitt erdei gyümölcsökből, fahéjból, kevés cukorból, gyümölcsteából, és nagyon kevés vörösborból szoktam "bólét" csinálni amit behűtve tárolok flakonokban...

Ha megyek valahova csak kikapom az egyiket, és kész, mellesleg egy ízorgazmus :)

2011. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Egy zsíros pacalttal, pörkölttel többet ártasz.
2011. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Állítólag, ha a WC-be beleöntesz egy dobozos Cola-t, és ott hagyod pár órára, vagy egy estére (már nem emlékszem hogyan olvastam), akkor olyan tiszta lesz, mint még szinte soha, mintha most jött volna ki a gyárból a WC kagyló. Mit csinálhat akkor egy ember gyomrában...még belegondolni is rossz.
2011. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
51%

Igen szerintem is ártalmas!

Kiskoromban imádtam rengeteget megittam naponta, de ahogy nagyobb lettem rájöttem hogy az egészségem sokkal fontosabb,ezért leszoktam róla. Most már tényleg nagyon ritkán iszom kólát és egyáltalán nem hiányzik :)

Amúgy én azt hallottam hogy amikor baleset van,kólával szokták felmosni a vért az aszfaltról. És állítólag ha egy pohár kólába teszel egy kis darab húst (marhahúst asszem) és ott hagyod egy idő után a húsdarab teljesen eltűnik. (De, nem biztos, régen hallottam már, de valami ilyesmi fog vele történni) Szerintem szokj le róla, jobban jársz! :)

2011. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

"Egy zsíros pacalttal, pörkölttel többet ártasz."


LOL,DE JÓ VICC :D, bocs de jót nevetek az ilyen sokattudókon.

2011. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!