Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Új ital őrület, melyik legyen?

Dávidmester13 kérdése:

Új ital őrület, melyik legyen?

Figyelt kérdés

Szeretném kérni a véleményeket hogy a Cola-t melyik energiaitallal keverjem

-Watt

-XL

Monster

melyikkel????


2011. máj. 25. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha 13 vagy mint a nick nevedben van igyál inkább kakaót, jobban jársz.
2011. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

A kevert italok mind szarok!

Én egy dolgot iszok keverve az is Jack Daniels és Coca Cola, és szerintem ennél nincs is jobb ital a földön. Emelett a hányás ízű Citromos Gösser és az olcsó 10Ft-os kólából készült Red Bull Cola is elbújhat!

2011. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
És még valami! Én iskolás koromba nem is ittam energiaitalt! Nálunk a tej meg a kakaó volt az energy drink! Igaza van a második hozzászólónak, tizenéves csak maradjon a tejnél meg a kakaónál. Ezeket is korhatár alá kéne vonni mint az alkoholt. Nincs semmi bajom az energiaitalokkal, néha én is megiszok egyet-egyet, de azt látni hogy egy kis tizenéves egy nap 3-at is megiszik szerintem az nem frankó. De ez most a menő, mint ahogy a cigi is!
2011. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Mármint az első hozzászólónak van igaza.
2011. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Egyikkel se!A keverésből csak szar lesz, ha már iszol, igyad magába!
2011. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

szénsavasat szénsavassal keverni a legsz.arabb...

Nekem apám inkább aztmondja hogy igyak meg egy vodka narancsot (aminek legalább van íze) minthogy ilyen cukros szar.okat igyak.

energiaitaltól pedig csak ideges leszel, gyorsabban ver a szíved, testi és szellemi teljesítményedet nem növeli és ezután még fáradtabb leszel...

2011. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel, amit a lefolyóban találsz. A kólát a WC-be öntsd, kiválóan alkalmas annak tisztítására. Az energiaitalokat bárhová (WC, mosdó, fürdőkád, mosogató). A növényeket, állatokat, embereket kíméld meg ezektől. Ha csak nem szeretnél valakinek ártani.
2011. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
mindegyik energiaitalnak ugyanolyan az íze, csak a külseje más és az ára is... egy egyszerű 100 ft-os is elég -.-"
2011. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sörrel...
2011. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szederbor + kóla ^^ *-*

vagy vodka + energiaital :D

[najó, a másodikat vedd úgy, hogy nem mondtam, mert az alkohol energiaitallal együtt nagyon káros és veszélyes...]

2011. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!