Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » McDonald's-os meg Burger...

McDonald's-os meg Burger King-es kaják tényleg nem bomlanak le?

Figyelt kérdés

Azt mondta ismerősöm Ő kipróbálta, hogy mekis krumplit, meg burgerkinges hamburgert berakott befőttes üvegbe, és napok, hetek múlva se voltak elrohadva.

Ennyi tartósító szer van bennük?

Ki akarom próbálni.

Mennyi idő alatt kell lebomlania egy kajának, hogy tudjam, hogy mennyire durva a helyzet?


2011. máj. 29. 18:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor jöjjön személyes tapasztalat! Hamburger esetében ha száraz helyen, viszonylag légmentesen tárolod, egy év után is úgy néz ki, mint amikor megvetted!csak száraz és nem penészedik!

én sokat foglalkozom élelmiszerekkel, nem csak felületesen, van bennük plussz anyag bőven,

egyébként minden egészséges és egészségtelen, mindenkinek személyre szabott, hogy kinek jó ez és ez,nagyobb és kisebb mennyiségben.A túl sok vitamin szintén problémát tud okoz.

2011. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én melóztam ott . Tudod ezek a meki-s kaják "időzített ételek". Ami annyit tesz hogy egy sajtburgert nem ajánlatos fél óra után meg enni . Mert a benne levő cucc elkezd le bomlani . A sült krumpliról amit ott vesznek az emberek ne is beszéljünk......köze sincs a krumplihoz . :D
2011. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem nem igaz! Lebomlanak csak rendkívül sok idő alatt mivel tele van tartósítóval! Tessék egy link és ez nem kamu: [link]
2011. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!