Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon sz@r az...

Szerintetek is nagyon sz@r az új citromos/limeos/mentás schweppes?

Figyelt kérdés

olyan mintha a kömény és a kapor íze keveredne.

ha gyorsan megiszom,akkor még elviselhető,de az utóíze az valami förtelmes....


2011. jún. 2. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Huh... még nem találkoztam ilyennel, de ha látok, meg kell kóstolnom :)
2011. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még én sem futottam bele...de a régieket szerettem, majd elválik, milyen az új. Beszámolok róla, ha már kóstoltam.
2011. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a héten láttam először a tv-ben,gondoltam hmmm de fini lehet mentolos limó!aztán a coopban már volt,vettem,de ááá hagytam volna csak ott :)
2011. jún. 3. 20:16
 4/8 lucynda válasza:
100%

Hát én is úgy döntöttem megkóstolom , mivel a kedvenc italom a mojito, és ez az üdítő , a koktél szűz változata lenne (gondoltam én ). De hát valami förtelmes íze van. Nekem leginkább ilyen gázolaj ízűnek tűnt először mikor megkóstoltam.

Borzalmas ....

2011. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vettem egy üveggel, megkóstoltam. Alapvetően szeretem a Schweppes termékeket, főleg mert nem olyan hűdeédesek. Eddig még nem volt bajom velük, ez viszont... huh... Valahogy nem erre számítottam. Egy édes szmötyi az egész, mindenféle citromos íz nélkül. A szaga is fura. Az egyetlen pozitívum, hogy a menta íz, ami tényleg az igazi mentára emlékeztet, de ezt így összességében nem kellett volna erőltetni :S
2011. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 thedoctor válasza:

Szerintem finom.

Meleg időben, jó kis hűsítő.

2011. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lofagi válasza:
100%
Hétvégén voltunk egy strandon, előtte 1 órát utaztunk a nagyszerű szaunával felszerelt vonattal. Bementünk a büfébe és az első amit megláttunk az ez volt. jéghideg volt és nagyon finom. Most hogy ez a meleg miatt volt és mindegy mi csak hideg legyen, vagy tényleg jól esett a nem szokványos íz, ez továbbra is kérdés. Így ezek után mi azt mondjuk a párommal, hogy nagyon finom.
2011. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem k*rva finom. Nagyon jól eltalálták ezt a három ízt együtt. Az illata is friss mentára emlékeztet :) Csak egy gond van vele: az ára (400 Ft a Sparban).
2012. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!