Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért olyan drága a redbull?

Miért olyan drága a redbull?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Világmárka és azt kell megfizetni benne.
2011. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
A márkanév kerül pénzbe nem feltétlen a minőség, már a világmárkák valószínűleg ezért lettek mára ismertek és ezért tudnak fennmaradni, de azért 1 olcsóbb is lehet ugyanolyan jó minőségű, csak a márkanév árát nem kalkulálták bele
2011. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de akkor valaki még is megveszi... de csak a márkáért? azzal meg mit érnek?

esetleg nincs jobb hatása? nem pörget fel jobban mint egy olcsóbb?

2011. jún. 3. 22:13
 4/11 Dymo ***** válasza:
Teljesen ugyanaz van benne,mint a teszkós energiatalban,grammra pontosan! Direkt megnéztem. A márka meg Vettel és Webber fizetése van benne az árban :DD
2011. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi extra, aki issza az presztízsből issza, mert akkor ő a menő gyerek, mert Redbullt vedel. De amúgy nézd meg mennyi mindenben benne vannak: Redbull AirRace, F1 csapat, mindenféle ökörködős versenyek (szappanderby) stb... ezeket mind fizetni kell valamiből:D
2011. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

tudom hogy híres...

de akkor azért nem fogom megvenni hogy ne aludjak el töri órán mert a redbull árából már tudok venni vagy hármat

2011. jún. 3. 22:59
 7/11 OpenYourMind válasza:
100%
1 szó: Markting :) Ez jól példázza azt amit a párral előttem szóló mondott. Az nekik tökéletesen mind1 hogy azért iszod hogy menő legyél vagy mert persztizst akarsz szerezni. Lényeg hogy kifizeted a márkát. Mint ahogy megveszed az adidas cipőt is 20 ezerért pedig a legyártása nem drágább mint bármelyik kínai cipőnek. :)
2011. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt a fenti dolgok, marketing, név, reklám, design miatt. Másrészről az összetevők. Nem fogják ráírni, hogy pontosan mi is van benne, de ha már ittál Red Bullt, mellette Teszkósat, Wattot vagy Adrenalint, akkor ízben is érzed a különbséget.
2011. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

há vazze ezen gondolkodni? szerinetd mié? há mer szárnyakat ad vazze xĐĐ

há nem? xĐ

am márka+fejleszt minden fontosat :D

2011. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A redbull semmivel nem különb mint egy burn/monster/hell. Nyilván az olcsó 100forintos társaiknál valamivel jobb minőséget képviselnek összetevőket illetően, de szerintem ez sem szignifikáns hatására/egészségre nézve. Koffein van bennük és cső.

Sajna a csipsztörvény óta, már nem raknak taurint az italokba, hogy olcsóbban tudják értékesíteni.

A vicc az, hogy a legnagyobb energiaital világmárka is beállt a sorba és változtatott a receptúrán.

Talán a hellnél próbálkoztak azzal, hogy meghagyták a taurint benne, dehát nem jött be.

Én amúgy mindig redbullt veszek, a brand és a presztízs miatt. Nem engedhetem meg magamnak, hogy olcsó utánzatokkal mutatkozzak más emberek előtt. Hidd el megéri emiatt +50/+100 ft -ot rászánni. Máshonnan, visszajön majd az a pénz :)

2015. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!