Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sürgős! Hogy lehet hűteni egy...

Sürgős! Hogy lehet hűteni egy tortát kocsiban?

Figyelt kérdés
Van egy 30 szeletes tortánk. Több órát kell vele utaznunk (így alakult) autóval. Ilyen nagy hütőtáskánk nincs. Mivel hűtsük, hová tegyük? Köszi!!
2011. jún. 4. 00:23
1 2
 1/13 józsibarát válasza:
100%

Jégakkutok van-e? Ha nincs: csináljatok sok (!) jégkockát, kössétek be nylonzacsiba duplán, ez pont jó jégakkunak.


A torta a dobozában (!) menjen a csomagtartóba úgy, hogy valami pokrócot leterítesz, rá a dobozt, köré a jégakkukat, pokróc felhajt, és még minél több ruhával, pokróccal stb. körbe rak.

2011. jún. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Jégakku sincs, ez egy ilyen háztartás... :D
2011. jún. 4. 00:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Fagyasszátok le, és vigyétek úgy.
2011. jún. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Menjen a légkondi maxon. kicsit eszi a benzint, meg nem túl környezetbarát, de ha berakjátok az ötvenfokos csomagtartóba a tortát, akkor hiába oda minden jégkocka, egy órán belül folyni fog.

Ti meg öltözzetek fel :)

2011. jún. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nincs mindenkinek klímás autója....jégakku hiányában én vízzel teli flakonokat fagyasztottam volna le, azzal körölbástyázva a torta, és az első válaszoló szerint jól bebugyolálva, már kora hajnalban elindultam volna úticélunk felé.
2011. jún. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nincs mindenkinek klímás autója, ahogy pl. nekem sem. De attól még ez egy nem rossz ötlet szerintem. És simán lehet, hogy a kérdezőnek van ilyen kocsija, csak nem jutott eszébe ez a megoldás.
2011. jún. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valóban, ötletnek nem rossz, ha adottak a feltételek:)
2011. jún. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Fagyaszd le,és akkor nem lesz semmi baja. Mi sokszor viszünk így tortát,vagy tejszínnel töltött piskótát,folpackba csomagolva, (de nem a csomagtartóban.)

Odaérve levesszük a folpackot és azonnal tálra tesszük,be a normál hűtőbe. Soha nem lett semmi gond vele.

2011. jún. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A tortát dobozostól csomagold be több réteg alufóliába, az meg tartja a hideget.
2011. jún. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

HA van NAGY dobozod, vagy hasoló, amibe a tortát be tudod tenni, akkor fagyassz öe müanyag flakonban vizet, tetrapackos gyümölcslét, stb, és ezekkel pakold kötbe a tortát - ezek hütöakkuként müködnek. Kivülröl csomagold be a dobozt sok-sok réteg ruhába vagy papirba (akár újság is jó), mert az kivülröl höszigetel, az italok meg belül hütenek.

A végén, illetve hazafelé aztán a "hütést" meg is lehet inni, kellemesen hüvös italotok lesz.

2011. jún. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!