Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni fokhagyma...

Hol lehet kapni fokhagyma hámozót?

Figyelt kérdés
Ma voltam a Saturnban és ott volt egy műanyag akármi amibe beleteszem, gurítom jobbra-balra és meg is van pucolva. Viszont ez 4500 ft. Gondolom azért, mert valami híres szakács találta ki. De régen láttam olyat is a tv-ben, hogy egy kis szilikon henger, amibe szintén bele kell tenni a fokhagymát, gurigatni kicsit és már meg is van pucolva. Na ezt a verziót keresem!
2011. jún. 4. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
És a gerezdeket hogy szedi szét és hogy hámozza meg azokat is? Aligha hasznos egy ilyen hámozógép. Kézzel pár perc alatt meglehet tisztítani a fokhagymát,és nem is kell mosogatni a hámozót.
2011. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A gerezdeket neked kell szétszedni. Nem tudom, elég uncsi amikor egy nagyobb fej fokhagymát kell megpucolni... Ebbe meg csak beletenném szétszedve és kész is van pár mp alatt.
2011. jún. 4. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Allee bevasarlo kozpontban (Budapest) van egy konyhai eszkozoket arulo bolt. Nagyon sok dizajn dolga van, de vannak koztuk hasznosak is. Ott 2500 Ft-t van ilyen szilikonos henger es a csomag tartalmaz meg egy apritot is (mindketto mosogatogepben moshato)

:)

2011. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jajjj nagyon köszönöm! Remélem ez az amit már lassan 1 éve keresek :)
2011. jún. 4. 18:00
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
a konyhaszekrény fiókjában találod( kredenc) kiskés a neve.nyomkodd meg kissé a fej fokhagymát, úgy könnyebben meg tudod hámozni, ha be is áztatod pucolás előtt akkor pláne.30 éve vezetek saját háztartást és sosem éreztem hiányát ilyen készségnek.ablakon kidobott pénz, mert amíg előkeresed , addig épp végeznél azzal a néhány gerezd fokhagymával.
2011. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy kell fokhagymát pucolni erőlködés nélkül, köszi! De nem ez volt a kérdés! Ajándékba szeretném és nem érdekel ki tartja pénzkidobásnak!
2011. jún. 4. 18:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdés,hogy aki kapja,az fogja-e használni?
2011. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Természetesen! Hiszen ezért veszem neki! Kb. 1 éve keressük közösen ezt az eszközt.
2011. jún. 4. 18:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Kátayban nem nézted? Ott is sok dizájn dolog van, bár nem a legolcsóbb boltok közé tartozik.


üdv!

2011. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, Bp Teréz krt 28-ban volt, nem tudom, hogy még megvan-e..
2011. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!