Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kell valakinek Hipp és/vagy...

Kell valakinek Hipp és/vagy Univer bébiételes üveg, fedővel?

Figyelt kérdés
Naponta kb 3-4 üveg ürül ki, eddig a szelektív hulladékgyűjtőbe dobtam, de talán akad vki aki tudja hasznosítani, mondjuk savanyúság eltevéséhez. Vagy bármihez. Ha írsz emailcímet, írok neked, és megbeszéljük, hogyan adom oda. Budapesti vagyok
2011. jún. 7. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne is emlegesd ezt,tavaly mi is kaptunk öcséméktől rengeteg bébiételes üveget,abban tettük el az összes lekvárt,meggylekvár,szilvalekvár,baracklekvár,és az összes megromlott!!!Majd agyvérzést kaptam,mikor megláttam őket.A másik üvegekben lévők,előtte való évről,tökéletesek voltak.Öcséméknek is megromlott mind amit bébiételesbe tettek el.
2011. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát akkor kidobom, de ettől függetlenül, ha vkinek kell, írjon
2011. jún. 9. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha olvasod még.. vannak még üres bébiételes üvegeid? Nagyon kellenének nekem! :)

Én is Bp-i vagyok, írj privit kérlek, ha van még!

Köszi!

2011. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sandstone válasza:

Hello!

Nálunk is fog ürülni bébiételes üveg, most kezdtük a hozzátápit. Iaz nálunk napi szinten most csak 1-2 ürül ki. Egyenlőre majd gyűjtögetem, de ha kell valakinek, e-mail-t küldhet maszathugi@citromail.hu - ra.

Én miskolci vagyok.

2011. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!