Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Segítség! Szerintetek hogyan...

Segítség! Szerintetek hogyan tudok kimérni 10 dkg PILLECUKROT?

Figyelt kérdés
Sajnos elromlott a mérlegem és holnap reggel pedig el kell adnom egy csomó pillecukrot,csak az a baj,hogy nem tudom kimérni,(Pl: 10dkg-ot hány dl-es pohárba tudom kimérni és hány pohárral??)Légyszíves segítsetek,nagyon köszönöm a válaszokat,előre is!!!
2011. jún. 11. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
annyit tudok csak, hogy egy evőkanál 10g.... de ez nem tudom, segíthet-e rajtad
2011. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A pillecukrot nem tudod így kimérni, nem elég apró szemű hozzá, nagyon pontatlan lesz.

Hívj fel valakit, testvér, szülő, barátnő, hogy reggel hadd hozd el a mérlegét.

2011. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
50%

egyszerű!!

fogsz egy papírt, kivágsz rajta egy kört a közepét kijukasztod, a körre rajzolsz számokat 0 dkg , 10dkg, 20dkg stb.

majd egy pálcikát raksz a papír közepére, amit a végén begörbíted, majd a görbült rész beveszed a szádba.. majd fogsz 1 átlátszó ragasztót, ráragasztod a pálcika végére, a kezedre majd a papírra ragasztod folyamatosan(ennek nagy a jelentősége, nehogy elszakítsa a papírt)

majd felemeled a bal,- jobb kezedet egy tetszőleges magasságba pontosan egymás mellé, majd vkit megkérsz arra hogy a pillecukrokat pakolja rá a kezedre, majd amikor a kezed kezd egyre lejjebb érni így a pálcika is mozogni fog, ezért amikor 10 dkgy hoz érsz akkor látod hogy mennyi 10 dkgy pillecukor


jelentősége van hogy a lapon (ami kör alakú) PONTOSAN legyenek berajzolva a súly értékek, különben hamis lesz a kimért pille cukor súlya


remélem tudtam segíteni neked ;))

2011. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg, mennyi van egy zacskóban. Számold meg, hány darab van benne,ebből kiszámolhatod, egy darab mennyi. Utána beteszel egy pohárba annyi darabot, hogy 10 dkg legyen. :D
2011. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs az offért,de: mi ez a pálcikás-ragasztós valami,ha ezt valaki érti,jó lenne ,ha elmagyarázná! Vagy csak szimlán hűlyeség?
2011. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát mérleg nélkül sehogy, és nem tudom hol akarod eladni, de mérleg nélkül tuti lesz, aki inkább beint neked, főleg egy esetleges ellenőr. Remélem szereztél valakitől egy mérleget. :S
2011. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

23:26 Mire gondolsz pontosan??


15:09 Sikerült azóta mérleget szereznem és sikeres volt az eladásom! :)

2011. jún. 12. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!