Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy mennék...

Miért érzem azt, hogy mennék rendszeresen baráti társasággal pl kocsmába és részegnek lenni?

Figyelt kérdés
Lehet azért mert nem éltem ki magam mint sok tini? 20 éves vagyok és voltam vagy 10szer életemben bulizni, akkor nem akartam tovább. Most meg itt ez az érzés...
2011. jún. 17. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy miért? Menjél, és kész!:)
2011. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A minden-napi életedben minden rendben? (Munka, iskola, kapcsolatok a családban stb)

Nekem úgy tűnik, mintha tudat alatt valami elől menekülni szeretnél, valami, amiről nem akarsz tudomást venni, és ezért "azt hiszed", ha lerészegedsz, akkor az a valami nem is fog létezni.

De hidd el, ha kijózanodsz, az ismét ott lesz. Már ha erről van szó, de ezt csak úgy tudod meg, ha őszintén válaszolsz önmagadnak.

2011. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!