Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valóban a theodora ásványvíz...

Valóban a theodora ásványvíz a legjobb?

Figyelt kérdés
Minden ásványvizet átnéztem, de a theodoránál láttam eddig a legtöbb ásványi anyagot és ami az egyik legfontosabb alkotóelem a hidrogén-karbonát is a legtöbb 1110 mg/l. Illetve ittam sokféle ásványvizet, de valóban csak a theodoránál éreztem eddig azt a sós ásványi anyagos vizet a többi csapvíz ízű szinte.
2011. jún. 18. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A hidrogén-karbonát azt jelzi, hogy mennyi szénsav van benne.

Egyébként nem tudom, hogy melyik a legjobb ásványvíz, én általában nem ásványianyag alapján döntök, hanem az íz alapján. Nekem a Balfi a legfinomabb.

2011. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A magas ásványianyagtartalom nem túl jó. Legalábbis nem jó ha 2 decinél többet iszol.

A magas Na és K tartalmú vizeket pl. terhesek,idősek nem is ihatják, csak nagyon mértékkel.

általában a legegészségesebbnek,a legkiegyensúlyozottabbnak a közeper 500-600 mg ásványianyagtartalmú vizeket tarják.

De a választásnál valószínüleg mindenkinek az íz a döntő

2011. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, hasznos:

[link]

2011. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%
Eviant próbáld még meg, igaz elég drága de az állítólag tiszta ásványvíz, nem úgy mint a többi, amire ráírják.
2011. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Hidrogén-karbonát: a sav-lúg egyensúlyt befolyásolja úgy, hogy lúgosító hatást fejt ki a szervezetben, jó hatással van gyomorsav-túltengés esetén (pl. gyomorégés), tisztítja a kiválasztószervet, megakadályozza a vesekő kialakulását."


Nekem akkor direkt jó a theodora mert vannak savas gongjaim:)

2011. jún. 18. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom,hogy a Szentkirályi...
2011. jún. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A salvus vízről sok jót hallottam !

[link]

2012. ápr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a Balfi ásványvizet fogyasztom és nagyon megvagyok veled elégedve.
2014. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!