Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legdrágább, és...

Melyik a legdrágább, és legolcsóbb bolt? A nagyokat most hagyjuk ki, (tesco, auchan, cora).

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát..szuperül hirdeti magát a Spar, de szerintem irreálisan drága..egy RAma margarin, ami a CBA-ban 175 ft itt 265 volt Kecskeméten...egy teljes kiőrlésű kenyér, ami máshol megáll 275 ft, itt 430 ft!!
2011. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A spart én is nagyon drágának gondolom,de ez van hozzánk a legközelebb. Napi szinten járok. Viszont elég sok bolt van a környéken,és nem állunk valami fényesen így hónap végén. Jó lenne egy kicsit spórolni!
2011. jún. 22. 22:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lidl(Érd)
2011. jún. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lidl, Penny, CBA, Profi, amik még számításba jöhetnek.

a Spárt mi is kikerüljük,szép, és friss az árujuk, de hát az áraik.... sajna nekünk drágák.

2011. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az Aldi,mennyire olcsó?
2011. jún. 23. 10:18
 6/14 anonim válasza:

Elég olcsó dolgokat találhatsz az Aldi-ban is.

De penny a legjobb sztem, aztán Lidl, aztán még talán Aldi...

2011. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én is azért hagytam ki az Aldit, mert nagyon változó az árpolitikája.

van amit ki lehet fogni, de van ami sokkal drágább másoknál.

én spec. a cicakajákat veszem ott, mert jó áruk van,és

a macsekjaim szeretik:))

2011. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát sztem a cba is drága, de lehet h változók az áraik. Én szeretem a lidl-t aldit, mert olyan az árujuk amit máshol nem kapsz- cserébe ott sincs sokminden ami megszokott. És jók az áraik. Penny az ami még jó árban árul dolgokat.
2011. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Itt Siófokon a Penny a legolcsóbb, s ráadásul teljesen kulturált, néhány hónapja újították föl, illetve még a Lidl, de attól hányingerem van, nagyon rendetlen. Talán még 1 bolt még, amiben szokott akció lenni, a Coop, ott 250 forintért vettem Nestlé zöld teát a napokban. A legdrágább itt talán a Spar.
2016. ápr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, s 2 literes kiszerelésben, ez lemaradt.
2016. ápr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!