Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Romlott a tej, ismét, pedig...

Romlott a tej, ismét, pedig még egy hétig jó kellene hogy legyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megvettem kb. 10 perce a zacskós tejet,kibontottam,beleittam. Darabos volt,büdös,és nemjó ízű,pedig július 8-ig volt a szavatossági idő! Már egyszer történt velünk ilyen,akkor is eléggé ki voltam bukva,most is dühös vagyok. Ti mit tennétek?
2011. jún. 27. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
A blokkal együtt azonnal visszavinném.
2011. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
fogyasztóvédelem...
2011. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindig elhozom a blokkot de most bezzeg nem,ilyen az én formám... :@
2011. jún. 27. 17:26
 4/10 anonim válasza:
ne azt a tejet vedd amit eddig.
2011. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez a legolcsóbb,ezért a szüleim mindig azt mondják ezt vegyem. De már lassan semmilyen tejet nem fogok inni,annyira elveszik tőle a kedvem. A házi tehéntej is rendszeresen akkor aludttejesedik mikor én akarok inni belőle -.-"
2011. jún. 27. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vsz a boltban nem tették időben a hűtőbe. Én egyszer egy kisbolt eladójának a nyakába öntöttem, amiért nem akarta visszavenni.
2011. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezért jobb a házitej. Abból legalább normális aludttejet lehet csinálni és így hasznosítható (akár túróként is)
2011. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jah,a házitej hasznosítható (szeretem is a túrót),de azért bosszantó mikor kitöltöm a kávémra és nem folyik hanem potyog. Szvsz a legjobb a házi,frissen (=fél órája) fejt kecsketej,de jó is volt míg anyum tartott kecskét :(
2011. jún. 27. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:

a zacskós tej romlik meg leghamarabb. nem bírja a szállítási-hűtési procedúrákat, pláne, ha a hűtési lánc folyamatát be sem tartják.nem is tudom ki gyárt még?..

valamivel drágább, de megbízhatóbb a dobozos friss tej.

2011. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Dobd ki. Blokk nélkül nincs mit tenni. Én is szeretem a házi tejet. A dobozos tejek közül 1.5-seknek nincs tejíze, fúj. A zacskós tejek közül legalább többnek van.
2011. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!