Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért olyan széles a Cappy-s...

Miért olyan széles a Cappy-s és a Nestea-s üveg szája?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hogy a pasik tudjanak bele vizelni :) XD


Gondolom újítani akartak....mások lenni.

Szerintem elég nagy hülyeség, mert nem lehet belőle normálisan inni ( bár inkább útközben, és azért az utazók is elég fontos szegmens - mondjuk Görögországban amikor vettem, volt az üvegen egy zárófólia, amit el húztam részben, úgy jobb volt. Fölötte a kupak.

Viszont utántölteni könnyebb.

2009. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem képtelenség belőle inni, én már többször leittam magam vele. Amikor meg bekapom az üveg száját, akkor mindig van nagy röhögés, de másképp nem tudok belőle inni... Tehát jó nagy hülyeség, hogy így csinálták meg.
2009. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez fontos marketing-elem. Dizájn, már-már védjegy. Mint az Unicum-os üveg. Ha nincs címke rajta, akkor is tudod, hogy Unicum-os.

Aki meg leitta magát, az hatványozottan emlékszik rá, hogy ez bizony Cappy-s vagy Nestea-s üveg :))

2009. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Könnyebb belepisilni. :)))))
2009. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretem hogy szélesebb a szája. Én tudok belőle inni. Úgy kell mint a pohárból. A kisgyerekem is tud belőle inni, kisebb volt sokkal jobban szerettem, mint a hagyományosat, mert míg azt be akarta egyben kapni ami nagy még neki, ezt a széleset nem mert látta hogy ez vhogy nagy és lehet inni belőle mint egy pohárból. Szóval én szeretem! Bár igazából én a hagyományosból is úgy iszok hogy nem kapom be mindent, csak a szélét és úgy iszok belőle! Lehet bennem van a hiba! :)
2009. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
96%
Talán azért, hogy végre leszokjunk az üvegből/palackból ivásról. Olyan izléstelen.
2009. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
55%

Mellesleg a 7 éves kislányom is leitta már magát párszor. Sokkal jobban szeretjük a sportkupakos palackokat, főleg utazás közben, mert ugye az utak minőségéről nem kell beszélni.

Arra viszont jó, hogy gipszvázát készítsünk és a gyerekek egyedileg megfessék. A Praktikában láttam nagyobb palackból, de mi már a kicsi palackból is készítettünk. Kell egy üveglombik a patikából, bele kell nyomni az előzőleg kettévágott és celluxal összeragasztott majd gipsszel töltött palackba, száradás után pedig lehámozni a palackot és bennehagyni a lombikot. (üveglombik helyett némelyik pezsgőtablettás tubus is megteszi) A Mami örült neki!

2009. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem azért hogy a cumisüveg letekerhető részét valahogy rálehet tenni és akkor babák is ihassák legalábbis én már láttam ilyesmit a gyakorlatban
2009. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is simán tudok belőle inni. Könnyebb is belőle inni talán ha nagyobb a szája és több teát tudok egyszerre meginni belőle.
2010. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!