Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az óbudai Trófea Grillről...

Az óbudai Trófea Grillről szeretnék infót! Családi rendezvényre megfelelő lenne? Mennyire gyerekbarát? A kerthelyiség mekkora?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
A legegyszerűbb, ha felhívod őket és érdeklődsz, vagy odamész terepszemlét tartani. Az érdeklődés ingyen van. :)
2011. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Én alapból nem ajánlom a Trófeát. Az óbudaiban még nem voltam, de 3 másikban igen, a közös bennük, hogy a kaja nem valami jó. Lehet dugig lakni fix áron, aki a mennyiségre hajt, annak oké, de ez minden előnye. Én inkább eszem egy tál ételt, ami finom, nem végtelen mennyiséget, ami élvezhetetlen. Bár... izlések és pofonok, biztos van, akinek bejön.
2011. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Mondjuk egy romantikus vacsorához nekem abszolút nem jön be,én ha étterembe megyek akkor szolgáljanak ki (itthon kiszolgálom én magam eleget),amúgy a kaja sem a legjobb,kicsit menza feeling.Nem ajánlom,de ez csak személyes vélemény.

A legjobb tényleg ha odamész megnézni,sőt a kaját is kirpobálhatod a rendezvény előtt egy két emberrel,az a legbiztosabb.

2011. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

09:18 véleményét osztom teljes mértékben.

Még annyi, hogy vegetáriánus kajájuk szinte nincs is/nagyon kevés van.

2011. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Offthewall ***** válasza:
100%
Érdekes én a kajára elég finnyás vagyok, mondhatni sznob. De ott szerintem mindenki jól lakhat a kedvenceiből. Legalábbis én a margit híd budai hídfőnél lévő Trófeába járok, és ott isteni kaja van. Legalábbis én a látványgrillnél szoktam bezabálni(kell a kondihoz :D) és hihetetlen egyedi fűszerezésű remek húsok vannak széles választék bélszin 10 féle csirkemell, lazac, pulykamell, tarja... Ezeket végig kell kóstolni mindenképp. Nem tudom ti mit ettetek, hogy rossz, de én azt hittem van az embernek annyi esze, hogy nem készételt választ 4000-ért :D
2011. júl. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis ott tartottuk az óbudai Trófeában a családi összejövetelt, nagyon jó volt, hangulatos hely, a kerthelyiség is szép. Az étterem viszonylag új, tavaly nyílt. Az étterem háta mögött saját, ingyenes parkoló. A kajával is teljesen elégedettek voltunk, minden friss és guszta volt! Ezért a pénzért (3000/fő) szerintem totálisan megérte!
2011. júl. 22. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!