Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ehhez képest ti mennyit...

Ehhez képest ti mennyit esztek egy nap? Többet, kevesebbet?

Figyelt kérdés

Reggelire 2 szelet tk. rozskenyér túróval megkenve, és 1 szelet kenyér majonézes hússalátával, 1 nagy paradicsom, sok uborka, paprika, és vöröshagyma, 2 dl kefír


Délelőtt 8-10 ringlószilva.


Ebédre 3 dl meggyleves, sok gombás rizs, hozzá egy szelet sajtos karaj, és egy sült csirke felsőcomb + 5-6 ecetes ubi.


Ebéd után 5 db zserbó.


Délután 1 főtt csemegekukorica, később még 4-5 ringló.


Vacsira 4 tojásból rántotta, olaj nélkül, paradicsommal, és 2 db kétszersülttel.


Később 3 dl banánturmix.



Olyan soknak érzem, de ennyi kaja mellett még néha éhes is maradok, pedig egész nap eszem, szinte folyamatosan van bennem kaja.. Ti mennyit esztek egy nap ehhez képest?


18/lány (nehezen hízok,sőt..)


Körülbelül hány kalória lehet szerintetek? Nem kell pontosan, de gondolom simán 2000 felett van igaz?


2011. júl. 12. 18:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ma a fél napot járkálással töltöttem ide-oda, nekem így alakult a kajám:


Reggel: 1 szelet rozskenyér középről, a legnagyobb szelet méghozzá, pár szelet Pick szalámival beborítva, 2 dl tej


Tízórai: ugyanaz mint a reggeli, de tej nélkül


Ebéd: 4 db őszi barack, a maradék kis málna, ami megmaradt korábbról. (mivel 1.30 és 2 között értem haza, és üres volt a hűtő ez így alakult, egyébként mindig húst ezek.)


Uzsi: még barack.


Vacsi: 1 tányér tejbegríz, 1 barack, 1 kisebb szelet rozskenyér



Holnapi tervezett:

Reggeli: ugyanaz, mint az előbb, esetleg nem rozs, hanem tönkölykenyérrel


Tízórai: itt sincs túl sok más választásom. Vagy marad a reggeliféleség lebutítva (tej nélkül) vagy veszek Fornettit, vagy fonott kalácsot, és abból falatozom.


Ebéd: egy fél sült pulykaszárny zöldborsós-bébirépás zöldségkörettel


Uzsi: őszibarack, vagy ha van normális sárgabarack, azt venni, és enni.


Vacsi: gondolom a pulykaszárnynak esek újra.

2011. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
én ennél többet ettem a te korodban, igaz, akkoriban rendszeresen sportoltam
2011. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, igen én is rengeteget mozgok, ez a napom még talán túl jóra is sikerült, általában ha ennyit eszem, akkor másnap jóval kevesebbet, már most érzem, hogy nincs olyan étvágyam :)


a nap végén leírom még a mai étrendem, kíváncsi vagyok, ezt is soknak találjátok-e majd.

2011. júl. 13. 11:08
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsian várjuk! :)
2011. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A te korodban én is ettem kb ennyit egy nap :))) most 25 vagyok, és kevesebbet eszem általában, de nem sokkal, és most is aktívan sportolok meg minden, csak jobban ügyelek az egészségemre. Néha azért manapság is becsúszik egy-egy kiadósabb nap, akkor még ennél több is eltűnik bennem :P


Ma nem, mai menüm:


reggeli: zabkása, kávé

tízórai: két szem barack (nem nagy)

ebéd: fél grillcsirke, koviubi, utána három szem barack

Vacsi lesz: újabb három szem barack (és egy doboz sör talán:)

2011. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez sok. Hogy bìrsz ennyit enni. Én ma ezeket ettem:


Reggel: 1 pohár activia joghurt

Délelőtt két szendvics(4 szelet toast kenyér, mindegyikben 1-1 szelet sajt , sonka)

Ebéd: egy tányér lencsefőzelék sertéspörkölttel

Délután 20dkg sovány túró vaníliakivonattal

Vacsora: egy magos rozskifli 150g natúr tonhalkonzervvel

14l

172/63

2016. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!