Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Lidl es zöldalma vagy a...

A Lidl es zöldalma vagy a piros alma az egézségesebb?

Figyelt kérdés

a piros alma 80 forintal drágább mint a zöld


és anyu úgy szokta venni hogy minden nap vesz almát két jó nagy darabot szóval nem tömörítve van hogy van egy csomagba vagy 12 darab alma hanem a kasszánál lemérik hogy hány deka


2011. júl. 16. 09:28
 1/8 anonim válasza:
Mindkettő egészséges, bár ha valamelyik rohad, akkor már annyira nem. Nem is értem a kérdésed.
2011. júl. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És már egyszer feltette a kérdést, hogy az anyja melyik fajtát vegye mert megy a boltba, átesel a ló túloldalára, ne legyél ennyire hippi azért
2011. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
:D .. Vegyél zöldet meg pirosat is /vagy anyukád/, aztán turmixold be, és igyad! ;)
2011. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan egészséges. De lehet, hogy a pirosat messzebbről hozzák, azért drágább.
2011. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alma egészséges,színétől függetlenül.
2011. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Ez kb olyan, mintha megkérdeznéd, hogy a lábasból frissen kimert levesek közül a baloldali vagy a jobb oldali leves finomabb-e...
2011. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ugyanolyan egyézséges mindkető.Bár nem tudom,hogy ti hogy vagytok ezzel,de én a zöldalmát jobban szeretem,mint a pirosat. :)
2013. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
46%
Ki tudja, lehet, hogy a pirosba több a tartósítószer. (Nehogy azt hidd, hogy a boltban almát kapsz)
2014. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!