Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Bundáskenyeret /bundás kenyere...

Bundáskenyeret /bundás kenyeret (? ) / szoktatok strandra vinni szendvics helyett? Nem túl veszélyes?

Figyelt kérdés

Többektől olvastam/ hallottam, hogy hűtőtáska híján reggel kisütik a bundáskenyeret, aztán viszik magukkal a strandra, mert azt langyosan is jól esik megenni, nem úgy, mint pl. a szalámis szendvicset.

De a bundáskenyér nem túl veszélyes a tojás miatt?

Aztán arra is gondoltam, hogy hiszen rántott cuccokat, pl. rántott patiszont, rántott húst is szokott az ember kivinni, és hát annak a panírjában is ott a tojás + kenyér.


2011. júl. 18. 18:50
 1/9 A kérdező kommentje:
No meg fasírozottat is sokan visznek, abban is ott a tojás.
2011. júl. 18. 18:53
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a meleg szalámis szendviccsel nincs bajom, a bundás kenyeret nem vállalnám be.
2011. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

A tojás miatt ne vigyél a strandra bundás kenyeret, ha nem akarsz kórházba kerülni!


Szerintem veszélyes.


Akkor inkább téliszalámis szendvics, vagy üres kifli + dobozos májkrém, zöldségek...


[link]

2011. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Szilvás buktát, mert azt szeretem
2011. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tojás megsült, fél napig semmi baja nem lesz.
2011. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A NYERS tojás az, ami könnyen romlik, a fött/sült nem. (Söt száritva sem romlando - lásd száraztészta)
2011. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenki kap egy zöld kezet.


Ha jó alaposan átsütöm, hogy ne folyjon a közepe, akkor szerintem kibír egy délelőttöt. Reggel 7-kor sütöm, és déli 11-12 óra körül el is lenne fogyasztva. Természetesen addig sem a tűző napon állna, hanem jól becsomagolva a hátizsákban.


A rántott kajákból indulok ki, télen-nyáron azokat hurcoljuk kirándulásra, utazásra, és a panír szintén tojás -ami persze jól meg van sülve.


Na jó, még átgondolom ezt.

2011. júl. 18. 23:00
 8/9 anonim válasza:
gyerekkoromban mindig bunkáskenyeret vittünk a strandra, isteni volt
2017. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bundás soha nem jutott eszembe, de jó ötlet. Sokszor főtt tojásos szendót viszek magammal, illetve céges buszutazás esetén turmixot és tojásos szendót is. Nyári kirándulás alatt láttam, hogy egy családnál rántott és sült ételek voltak. Számomra meglepő volt, de vszl. csak nekem nem jutott eszembe ez sem.
2021. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!