Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A fagyasztott hús mikor...

A fagyasztott hús mikor romolhat meg a mélyhűtőben? Kb mennyi idő kell hozzá?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindenen múlik. Például azon, hogy mennyire frissen fagyasztottad le, rendesen gyorsfagyasztással-e (a berakom a fagyasztóba módszer nem egészen ezt jelenti!!!!!) és, hogy hány fok van a fagyasztódban, mennyire sűrűn van nyitogatva.

A fiókos fagyasztó szekrényekben általában van egy polc, ami a fagyasztásra szolgál, ált. ilyenkor egy bizonyos fokozattal feljebb is kell tekerni (legalábbis a miénket), miután megfagyott rendesen, át lehet tenni a fiókba. Akkor már nem kell az erősebb fokozat sem.

2011. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húsok általában 3 hónapig vannak el a fagyasztóban, károsodás nélkül. Utána se romlik meg, de az íze valami furcsa... én kisütöttem nemrég egy egy éve ott álló csirkecomb-csomagot.. Nem volt romlott, de nem is volt se íze, se bűze, olyan furcsa jellegtelen volt.
2011. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
soha
2011. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is bármeddig elváll a fagyasztóba a hús.
2011. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A fagyasztott hús nem romlik meg olyan értelemben, hogy beteg leszel töle, de a benne lévö zsiradék megavasodik, és kellemetlen izü lesz. (A sovány húsokban is van zsir)
2011. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!