Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc mirelit...

Melyik a kedvenc mirelit panírozott csirkétek?

Figyelt kérdés
Amit próbáltam eddig azoknak nincs csirke íze meg kevés bennük az igazi hús, olyat keresek ami nem tiszta mű, finom és csak ki kell sütni.
2011. júl. 21. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
olyat nem találsz mert az az igazi csirkecomb bepanírozva.
2011. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
lidl-ben van igazi panírozott csirkemell. én már csak azt veszem,mert tényleg hús van benne nem húspép,ráadásul nem drára, kb 1000.-ft 1 csomag
2011. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
A kedvencem az igazi, amit én panírozok. Abban 100% hóús van. Mirelitet nem veszek.
2011. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Mi sem élünk mireliten, de nagyon sokat vagyunk úton, és van, hogy az éhhalál küszöbén esünk haza. Ilyen esetekre mindig van itthon Zizu kedvence, az tényleg nagyon finom.

Volt más próbálkozásunk is, de többnyire a kutya kapta meg, ha ő egyáltalán elfogadta.

2011. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A "HUNGERIT csirkecomb" és a "HUNGERIT csirkeszárny"! Készresütöttek, csak bedugod a mikróba és kész!

Olyan csoki vagy kakaóbarna zacsiban van. Én kizárólag ezeket vásárolom, ami panírozott. Nem darált, hanem úgy van egyben, ahogy azt a csirkéről levágták.

2011. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok.

A HUNGERIT-es termékeket keresd a Coop-üzletekben, ha Tescoban és hasonlókban nem kapsz.

2011. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
A HÁZI amit én panírozok! :)
2011. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:D

Nem azért mondom, mert abban a városban élek, ahol a HUNGERIT is van. Kipróbáltam, vettem combot, szárnyat, bepaníroztam, baraktam a fagyóba. Kb. ugyanannyiba került, mintha készen megveszem, talán cca 100.- Ft-tal többet is fizettem. És még dolgoztam is vele! :))


Persze vannak neki is mindenféle "összedarált" panírozott termékei, amiket én sem veszek meg, de a csirkecomb és a szárny az nem darált termék, ezért merem ajánlani akárkinek.

2011. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!