Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Februárban lejárt Uncle Ben's...

Februárban lejárt Uncle Ben's szósz felhasználható még?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Pont most lett kész Nekem is az ebéd,Uncle Bens szecsuáni.Imádom.
2011. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :D Mert felbontottam, és illatra semmi különöset (büdöset, rosszat) nem éreztem... De azért nem szeretnék senkinek hasmenést okozni. :)


Jó étvágyat az ebédhez! :)

2011. júl. 22. 10:02
 3/9 anonim ***** válasza:
fél éve lejárt a szavatossága. én tuti kidobnám
2011. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogyasztható még, hiszen tele van tartósítószerrel, úgyhogy nem lesz gond.
2011. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem enném meg.. :/
2011. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felhasználhatod, főleg, ha nem érzel semmi átlagostól eltérő illatot, színt, stb. :) Volt már nálunk is ilyenre példa, bár az talán 1-2 hónapja járt le, de lisztet használtam már fel úgy, hogy két éve lejárt. :D De a joghurtokra is amit ráírnak, utána még 2-3 hétig simán fogyasztható - saját tapasztalat is, de ezt az ott dolgozók is tudják, hisz a lejárt dolgokat ők vihetik haza, és hát nem fsnak megállás nélkül. :)
2011. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi például 2009 ben lejárt Panthenol sprét használunk még mindíg és ugyan olyan hatásos illetve semmi büdös nincs rajta se szín elváltozás.

Meg a joghurtokat is megszoktuk enni ami lejár.

Illetve érdemes elkülöníteni egymástól két mondatot



Minőségét megőrzi: tehát a megadott időpontig garantált a minőség de utánna is fogyasztható.


Fogyasztható: tehát a megadott időpontban nagyjából lejár.

Ez nem azt jelenti hogy abban a másodpercben hirtelen megromlik tehát 1-2-3 nappal utánna még fogyasztható ottvan példának a joghurt.

2011. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. júl. 22. 11:15
 9/9 anonim ***** válasza:
ha bontatlan volt, nyugodtan!!!
2011. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!