Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ebédeljek ma? Mit lehet...

Mit ebédeljek ma? Mit lehet ilyen hozzávalókból csinálni?

Figyelt kérdés

Valami gyorsan elkészíthető kaja kellene, mert megyek délutánra dolgozni, szóval legkésőbb 11-kor fogok ebédelni is. Nincs itton kaja, nekem kell magamnak csinálni valamit.

Van itthon krumpli, tojás, füstölt és trapista sajt, vöröshagyma, kenyérszalonna, virsli, fűszerek (szinte midnen hétköznapi fűszer: só, bors, delikát, majoranna, köménymag, különböző fűszerkeverékek), paradicsom, paprika ...


Mit tudnék ebből kihozni? Tényleg valami gyorsan elkészíthető és egyszerű ételre lenne szükségem, nem vagyok még konyhatündér:)


2011. júl. 26. 09:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

bocsi, lehet, hogy későn válaszoltam, de én is főzök éppen:))

remélem azért lesz finom ebéded:)

2011. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
lecsó
2011. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tepsis krumplit csináltam végül! Bár nem tepsiben, hanem serpenyőben gázon, mivel csak magamra főztem. Látszik, hogy nem vagyok konyhatündér, vagy húsz percig főztem a krumplit, villával meg is szúrtam, úgy tűnt, hogy már jó. De sajnos nem főtt meg rendesen. Na mindegy, azért ehet volt és szerintem finom is.

2011. júl. 26. 21:18
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia! legközelebb finomabb lesz, majd amikor nem kell sietned, megcsinálod újra, és egy kisebb jénaiban a sütőben és akkor a krumpli is biztosan puha lesz.

üdv.

2011. júl. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szia

tudom elkéstem de legközelebbi esetre(tuti hogy lesz még)

tojás+krumpli+, hagyma+virsli+szalonna+fűszerek ebből lehet egy rakott krumpli majd a végén paradicsomkarikákat teszel rá és rá reszelt sajt

paradicsom+paprika+hagyma+szalonna+virsli+fűszerek-lecsó

krumpli+szalonna+virsli+hagyma+pari+paprika-ebből egy krumplis egytálétel a végén ütsz rá tojást és reszelt sajt

krumplit, hagymát megsütöd sütőben, addig főzöl hozzá tojást vagy virslit

hagymás krumpli főtt tojással/virslivel, sült szalonnával

paradicsomot, paprikát megtöltesz tojással (tojást összetöröd fűszerekkel ízesíted, beletöltöd a zöldségekbe majd reszelt sajt a végén

sült virsli paradicsommal, paprikával

sajtok!főtt tojás+ főttvirsli+pari+paprika ebből egy saáta szerűség hozzá mehet főtt krumpli

paprikáskrumpli

paradicsomra szeletelt sajtok megsütöd hozzá virslikarikák, hagymás krumpli

tükörtojás, rántottaú

rántott sajt vajas vagy hagymáskrumplival, paradicsom-paprika-hagyma-ezekből egy saláta

2011. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!