Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hízókúrázok! Mit gondolsz a...

Hízókúrázok! Mit gondolsz a mai napomról?

Figyelt kérdés

Reggeli: Ma sajnos kimaradt a reggelim,mert reggel megittam a táplálékkiegészítőmet is amit az orvos ajánlott nekem.(Holnap már reggelizek,mert csak minden másnaponta iszok ilyet.)

Ebéd: Töltött paprika(2 nagy paprika,1 gombóc jó sok mártással)2-3 szelet kenyérrel

Most nemrég:Töltött paprika,jó nagy sajtos bagettel (1 jó nagy paprika,ez még nem vacsora,csak ilyen délután étkezés :D)

Utána: Csokis danone joghurt(most eszem:D)

Lesz még ma fagyi jó sok meg gyümik...

Vacsora:Nem tudom eldönteni,hogy sajtos bagettes szendó, nutellás kenyér vagy valami más legyen,no nem baj,majd amit kívánok! :)


Nos,mi a véleményetek? :)


2011. júl. 30. 18:58
1 2
 11/12 anonim válasza:
hízókúra? ez volt az én fogyókúrám LOL xD (nem amúgy nem fogyóztam és ez túlzás volt de ennél én sokkal többet eszek)
2011. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ha eddig sokkal kevesebbet ettél ennél, akkor nem rossz. :)


Én hasonló mennyiségű kajával tartom a súlyom. (normális súly, nem fogyózom, nem kell híznom se)

2011. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!