Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik Monster energiaitallal...

Melyik Monster energiaitallal érdemes kezdeni az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Mármint a Monsterrel való ismerkedést XD

Melyik a legjobb egy kezdőnek?



2011. aug. 2. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek:

-Monster, Ő Gábor, szeret úszni és gitározni

-Gábor, Ő Monster, nagyon élénk, pezsgő életet él

Na, máris kezdhetitek elmélyíteni az ismeretséget, jó mulatást. :)

2011. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És a kezét illik megfogni, vagy majd csak a második randin?
2011. aug. 2. 11:40
 3/14 anonim válasza:
Igen, nyugodtan ismerkedj velük, nagyon kedvesek, aranyosak, kivétel ha csúnyán szólítod meg őket.
2011. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Először mindenképpen a zöldet kóstold, mert az az eredeti és mellesleg a legjobb. Magyarországon a zöldön kívül még sárgát és kéket forgalmaznak. A sárga elmegy, a kék viszont szerintem szar.
2011. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Fú hát én sosem gondolkodtam úgy az energiaitalokról, hogy azzal ismerkedni kell, meg lehet bennük kezdő lenni :-)

Én akkor iszom energiaitalt, ha nincs kedvem kávézni.


Én kéket szoktam inni (kerülöm a cukros löttyöket, és abban nincs), van még zöld (alap) meg sárga (gyümölcsös), én ezeket ismerem.


Kóstold végig őket aztán majd meglátod melyik ízlik a legjobban.

2011. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ONtopik válaszokat!
2011. aug. 2. 12:09
 7/14 anonim ***** válasza:
A kék nagyon sz*r szerintem. A zöld finom, de a sárga a legjobb! Nekem az a kedvenc en.italom! De ha kezdő vagy, nehogy megidd egyszerre a fél litert... Még a felét se idd meg egyszerre, csak kortyolj párat.
2011. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem viszont nyugodtan benyomhatod egyszerre a fél litert, nem lesz bajod. Egyszer én két monstert ittam meg egymás után, azaz egy litert és nem éreztem semmit. Nem azért mondom, hogy büszkélkedjek ezzel, hanem csak hogy mondjam, hogy a monsterben semmi különös nincs. Olyan kb. mintha innál egy hosszú kávét.
2011. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kedves utolsó! nem véletlen írják rá az összes energiaitalra, hogy az ajánlott napi maximális fogyasztási mennyiség fél liter. egyébként mi számít kezdőnek, meg ismerkedőnek? ahogy észreveszem, ez már olyan mint ha valaki alkoholista, csak energiaitallal. boldog boldogtalant látok az utcán és mind energiaitalos dobozt markolászik a kezében. nemmondom néha énis letolok néha egyet, de ez igy vicces, ez a trend ha valaki éjjel nappal ezt issza? de hogy kérdésedre is válaszoljak, a sárga meg a zöld ami "jó" szerintem, ha kezembe akad, akkor olyat veszek, bár arany ára van.
2011. aug. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
2011. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!