Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mikrós süti tojás nélkül?

Mikrós süti tojás nélkül?

Figyelt kérdés

Már összekevertem az alapanyagokat és kiderült hogy nincs tojás:(

Megpróbálhatom anélkül is?:s


4ek liszt

1kk sütőpor

1,5 ek kakaópor

1 tojás

3 ek olaj

3 ek tej


Mi történik ha kihagyom a tojást?


A válaszokat előre is köszönöm!:)


2011. aug. 2. 14:49
1 2
 11/16 anonim válasza:
Menj le a boltba és vegyél tiojást!de ha ez nem megoldható akko kiöntheted az egészet
2011. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 vaszily katalin ***** válasza:
én kétszere csináltam,tejes süti.kicsiben igy 4pohár kávés liszt.2kávés cukor,1kávés olaj,2kávés pohár tej,1kávéskanál sütöpor,legjom a penis a mister baker,1kávéskanál vaniliás cukor.tojás kimaradhat. család számára sütöbe de itt is elhagyhato a tojás.a mérce 2dl-es.4pohár liszt,2pohár cukor,2db tojás, fél liter tej, 1csomag vaniliás cukor,1 csomag sütöpor.kakao keserü 3evökanál,meg izlész szerint mehe bele beföt,olajos magvak.nekem fincsi let a mikroba.20perc sütés,10percenként forgatás.elömelegitet sütö.ja s probáld meg a sütöbe hüljön ki.én este készitem másnapra.a tésztája sokkal sürüb mint a palacsintáé.s ha nem ragad a hustün s a villán akor kész.
2012. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, biztos mindenki félrenézte, és a zöld kéz helyett véletlenül a pirosat nyomta.

A kétkedőknek íme a recept, amit én csinálok, és isteni:


Hozzávalók:


Egy legalább 3 decis bögre, 4 csapott evőkanál liszt, 1 evőkanál cukor (aki szereti az édeset, 3 evőkanállal is tehet bele), 1 csomag (vagy egy evőkanál) vaníliás cukor, 1-2 csapott evőkanál cukrozatlan kakaópor (a kakaópor töménységétől függően) vagy cappucinopor, 6 evőkanál tej, 2 evőkanál étolaj vagy olvasztott vaj, 1 púpos mokkáskanál sütőpor, jó fél evőkanál ecet (10%-os).

2012. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
egész jó, de ennél rosszabbat se csináltam még :D egy próbát azért megért. igen jó kedvet hagyott maga után a sütemény, szóval ezer köszönet érte! ;)
2013. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
en is kiprobaltam most (23:03) nagyon megkivantam es tojas helyett egy kiskanal ecetet hasznaltam tettem meg hozza cukrot es vaníliás cukor is 4 perc a mikroba es olyan lett mint a kakaos piskota :) nyugodtan csinald toji nélkül is
2016. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 baloghattila válasza:
Szia! nos akkor bevállt ? mert én nekem sincs otthon tojásom , így ecetet kellene beleraknom, még sosem csináltam úgy hanem tojással , szóval félek :/
2017. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!