Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a Coke Zero rákot...

Igaz, hogy a Coke Zero rákot okoz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
aham, meg kagylót és osztrigát...
2011. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
44%

Igaz, de nem a kóla, hanem a benne lévő édesítőszer.


Ez a megállapítás minden édesítőszeres termékre igaz - amiben mesterséges édesítőszarság van természetes cukor helyett, az elég jó eséllyel bélrákot okozhat. Ha rám hallgatsz, messze elkerülöd az ilyesmiket.

2011. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
maguk a mesterséges cukorpótlók okozhatnak, igen. Gondolom nem véletlenül van ráírva (egyik édesítőszeren olvastam), hogy 9 szem a napi maximum adag. Én azt mondom inkább cukor, vagy semmi ha az ember fogyózni akar, de édesítőszerrel ne tömjük magunkat, még ha a canderel azt állítja is, hogy az ő termékük hú milyen egészséges. Mégis csak mesterségesen lett előállítva
2011. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 cherry. válasza:
Attól függ milyen mennyiségben fogyasztják. De nem hinném, hogy annyira rákkeltő lenne.
2011. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az aspartamról mondták hogy rákot okoz és az van a coke zero-ban is. amúgy meg sok olyan cikket olvastam amiben azt állítják hogy maga a cukor okoz rákot mivel táplálja a daganatos sejteket. tehát ennyit erről. ha jót akarsz vizet iszol :) és csak a kertedben termesztett zöldséget eszel...mert amúgy szinte már minden kajában van mesterséges adalék
2011. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én cukorbeteg vagyok,és Én is szeretem,vagyis szeretném az édességet,ugyanúgy megkívánom mint bárki más.Édesítőszeren élek,azt nem tudom hogy milyen mennyiség okoz rákot,nem tömöm magam édesítővel,de elég sokat használok.Nagyon sokat olvastam utána,és kimondottan az aszpartámra írták,hogy nagy mennyiségben,és sokáig fogyasztva rákot okoz-HAT.Le is írták mi az a mennyiség belőle,de ezt a mennyiséget képtelenség megenni belőle.Szoktam inni Coca zérót is,mert imádom,kb.2-3 hetente egy kis üvegest.Még élek,40 múltam,pedig nagyon régen vagyok cukros,és nem vagyok rákos hál istennek,legalábbis nem tudok róla.Ha ne adj isten az lennék,bármi mástól is lehetek,nem az édesítőre gondolnék először.
2011. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már mindenre azt mondják, hogy rákot okoz, akkor meg nem mindegy?
2011. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez egy kicsit már el van túlozva ez csak a kormánynak jó, ma már minden egészségtelne

a gyümölcs, zöldség azért mert a repülő megy felette, a talaj fertőzött, a hús is egészségtelne, a bio termék drága és az is egészségtelne, tej a mérgező italunk, a kenyér gombás, a tojás szalmonellás, a joghurt gombát okoz, az ásványvíz vesekövet stb stb

ma már...

ez egyre jó fizessük majd a hamburgeradót, aztán a gyümölcsadót, a cukrászdába ha beülsz egy kis beszélgetésre 400helyett 450egy sz süti mert hát ott fogyasztod stb

röhej.....

2011. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
09:34 nagyon rosszul látod az összefüggéseket és egy egészen más témába kezdtél el belefolyni. Amúgy igen, még a bio is egészségtelen, hiszen szennyezett az egész Föld, de azért érdemes törekedni az egészségtelenek között a kevésbé azokat fogyasztani, ha már... És ha Cola és azon belül is a mesterséges édesítős, egyértelmű, hogy az.
2011. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!