Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 1 kifli = 1 szelet kenyér?

1 kifli = 1 szelet kenyér?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 13:24
 1/9 anonim válasza:
mind a kettő szénhidrát szóval ha fogyózol vagy ilyenek akk mind a kettőnek ugyanolyan "áldásos hatása" van:)
2011. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a zsemle és a kenyér nem ugyanaz..legalábbis anno mikor teljesen leszoktam a kenyérről és helyette csak zsemlét ettem (bár azt sem sokat), akkor 5 kg-ot fogytam. Pedig csak a kenyérről mondtam le..
2011. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

mert talán máson is változtattál pont akkor:D

Istenem...


de ti tudjátok

2011. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy sima (45gr) kifli jóval kevesebb mint 1 szelet kenyér sztem.
2011. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nem azt mondtam hogy több csak hogy fehérliszt(gabona)

ennyi.....

2011. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

14:34 nem változtattam máson, képzeld :) Nem kell hülyének nézni mást, csak azt mondtam el amit tapasztaltam.

Nem szeretem az ilyen "okoska" típusú embereket.

2011. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mérd le őket külön-külön, keresd ki, hogy 10 dkg kenyérben és 10 dkg kifliben mennyi a szénhidrát, kalória és utána meg tudod állapítani, hogy helyes-e az egyenlet. a 'szelet kenyér' nagyon tág fogalom.
2011. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

utolsó igazad van...

jah és nemvagyok okoska csak utálom a sötétséget:S

2011. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez sok mindentől függ. Ha például összehasonlítasz egy sima tejes kiflit, az kevesebb kalória mint egy szelet kenyér. Ha azonban egy sima tejes kiflit és egy szelet teljes kiőrlésű kenyeret hasonlítasz össze, akkor a kifli több a kenyérnél. A minőséget is kell nézni mert a kifli ugyanolyan szar minőségű lisztből van mint a sima kenyér, tehát számolgathatod a kalóriákat nyugodtan de akkor is csak szemetet eszel. Mellesleg a fehérliszt gátolja az emésztést és növeli a hasi zsírt, de ti tudjátok.
2011. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!