Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kollégiumban milyen kajákat...

Kollégiumban milyen kajákat lehet csinálni, ha csak egy asztal meg mikró van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 16:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
tükörtojás meg bögrés mikrós süti
2011. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


meg például ezek

2011. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy villanyrezsó nem ártana. Akkor paprikás krumplit, meg tojásos krumplit, meg néhány leves hamar össze lehetne dobni.
2011. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
15%
popcorn,olcsó és finom
2011. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hogy ON is legyek, jópár éve adtak ki egy szakácskönyvet, ami direkt mikrós kaják receptjét írja. (Ízek mikrohullámon)
2011. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ez egy középiskolai kollégium, nem vihetek be egy rezsót. És a tükörtojást sem értem.Mikróban lehet? Hány óráig kéne mikrózni?Csak azért kellene, mert elég szar kaját adnak.
2011. aug. 8. 16:43
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap főzz meg otthon olyan kaját ami el is áll. Nekünk van hűtő minden szobában, de ha nincs hűtő, akkor akár egy áramról működő hűtőtáskát is bevihetsz.
2011. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hűtő úgy tudom a folyosón van, de lehet, hogy a szobában is. Azért nem biztos ,mert az egyik kollégista képén olyan, mintha hűtő lenne,de azt nem tudom, hova fért be. Régebben jártam már a szobában.31-én kiderül
2011. aug. 8. 17:11
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Tükörtojás pár perc alatt kész van. De tényleg az a legjobb, ha hétvégén otthonról csomagolsz! De lehet már kapni rengetegféle fagyasztott és konzerv kaját, csak felmelegíted és kész.És nézz körül hátha a közelben van valami olcsóbb kifőzde.
2011. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

a 100 ft-os boltban lehet kapni fedeles tükörtojássütőt mikróhoz.

vizet is forralhatsz 1-2 perc alatt, abba pedig a virsli is átmelegszik rendesen.

félkész, mikrózható kajákat is lehet kapni, de nem olcsóak.

legolcsóbb a hazai, de ha fagyasztókapac nincs, akkor csak 1-2 napra való kaját vihetsz.

esetleg egy melegszendvicssütő még elférne a szobában.

rezsót biztosan nem szabad használni tűzvédelmi okokból.

2011. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!