Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ettetek már pitypangot?

Ettetek már pitypangot?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy baromi egészséges és nem hízlal. Kíváncsi lennék, hogy valaki eszi -e, ha igen, akkor mit készít belőle. Netes receptek nem kellenek, csak "tapasztalt" ételekre vagyok kíváncsi. Köszi!
2009. ápr. 11. 14:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

AKKOR is!!

na jó mostmár én is kíváncsi lettem:D

2009. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
98%

Én még nem (vagyis nem emlékszem ilyenre) mert sokáig úgy tudtam a kutyatej (nálunk a pitypangot hívják így) mérgező és nem szabad megenni. Persze azóta tvben is láttam, hogy salátának is megcsinálják stb. Szerintem jó dolgok ezek, sokkal több bogyót, és növényt el lehetne fogyasztani nem kellene annyi chipset és húst zabálni és direkt szépen lassan kinyírni magunkat. Önmaga ellensége a sok buta ember :8


De ugye a gyermekláncfűről van szó? Csak hogy nehogy tévedésben kelljen leélnem az életem :)

2009. ápr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen, arról. :) Egyébként már megkóstoltam, de nem finom. :D Mindegy, legalább ezt is kipróbáltam. :D
2009. ápr. 14. 14:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen. Egyszer gyerekkoromban, nagy, öreg levelet, de borzasztó keserű volt. Tavasszal szoktam, a friss hajtásokból enni, azok finomak.
2010. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!