Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mitől tudnék gyorsan hízni?

Mitől tudnék gyorsan hízni?

Figyelt kérdés
22éves vagyok 12 évig szertornáztam.15honapja szültem egy gyerkőcöt és így is csak 48kg vagyok(170cm).Nagyon aggaszt a soványságom. 16kg felszedtem terhesség alatt és le is ment amint megszültem.Mások irigyelnek mert "arányosan" vagyok vékony de én szeretnék még hízni.Sajnos nem megy.hónapok óta 1kg fel 1kg le megy.Szeretnék tanácsot a gyors hízásról esetleg ötletet.Eszek mindent amit szemem szám megkíván. sajnos sikertelenül..
2011. aug. 12. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy zsírra próbálnál hízni, izomra kezdj. Ugyanúgy fontos az egészséges, kiegyensúlyozott (fehérjedús) étkezés, és a rendszeres sport.
2011. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát próbálj meg fogyókúráknak utánanézni, és minden szabályt, amit előír, szegj meg, tehát csináld az ellentettjét (14 óra után elveleg nem lehet szénhidrátot enni stb.). Persze azért emellett mozogj is valamennyit, nehogy csak zsírt szedj föl (bár a baba mellett gondolom nem unatkozol és mozogsz eleget:P)
2011. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Számold a kalóriát, s igyekezz többet bevinni, mint amennyi egy napra elegendő lenne. Mellette szedj vitaminokat. Nutridrinket is ihatod, meg egyéb táplálékkiegészítőket.
2011. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
minden lehetséges dolgot megrobáltam már!!! sajnos sikertelenül.. :( igyekszem, azért köszönöm még a kalória táblázat ellenkezőjével probálkozom..remélem ez sikerül ezt nem probáltam még. :)
2011. aug. 13. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!