Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nyitva van ma a Tesco? Néztem...

Nyitva van ma a Tesco? Néztem az Aréna Pláza honlapján, de nem láttam olyat, hogy ünnepi nyitva tartás.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Húsvét hétfőn? Nincs.
2009. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pedig még a "Meki" is nyitva. Akkor a tescoban nem droidok dolgoznak.
2009. ápr. 13. 19:32
 3/11 anonim válasza:
89%
na hali nem vagyunk droidok csak dolgozunk mi legalább pénz keresünk... nem úgy mint te... basszus piros betűs ünnepen h. lehetne nyitva a tesco??? a meki egy évben csak egyszer zár be teljesen december 25-én ha nincs más kihagyhatatlan dolog...
2009. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
A McDonald's étterem, vagyis szép, hogy nyitva van. Más étterem is nyitva van a kocsmákkal együtt.
2009. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Hát nálunk húsvétkoz sosincs nyitva a meki. A tesco karácsonykor is nyitva van az alig zár be pár napra.
2009. ápr. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

A Tesco minden ünnep napon zárva van!!!Ugyanis törvény kötelezi rá!


Egy Tescos

2009. ápr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elvileg nem csak a TESCO-ra vonatkozik a szabály, minden üzletnek zárva kellene lenni, de még sincs.
2009. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

13:52: 74%

Most már megint mi nem tetszik?

1: Ha nem hiszed el, hogy van ilyen szabály, keresd meg, vgy kérdezz meg egy eladót.

2: Gondolom nem tetszett a válasz, mert mi az hogy bezár? Ez a baj a magyarokkal, állandóan csak vásárolnának. Ha 2 napra bezár a TESCO már meg van mindenki zakkanva, előtte egy héttel és utána egy héttel nem lehet megmozdulni a boltban. December 24.-én d.u. 16-kor jut eszébe, hogy nincs otthon kenyér. Szét kell nézni és be kell vásárolni több napra, nem minden nap szaladgálni sz@ros seggel, hogy kifogyott a wc papír.

2009. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A...d a droid!!!Csak neked jár az ünnepnap?!Az a lényeg,hogy a te s...ed ki legyen nyalva mi?Én minden vasárnap bezárnám az üzleteket!Akkor mit csinálnál,éhen halnál??
2009. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tesco ünnepi nyitva tartás

Tisztelt Felhasználók!


A húsvéti ünnepekre való tekintettel áruházaink nyitva tartása az alábbiak szerint módosulnak:


Április 23-án: 23 óráig nyitva tartunk


Április 24-25-én: zárva


Április 26-án: nyitás reggel 6 órakor


További részleteket az áruházainkban tudhat meg.


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk.


Üdvözlettel: Tesco

2011. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!