Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy tudok minnel hamarrabb...

Hogy tudok minnel hamarrabb fel hizni? Kajalok mint az állat és semmi látszatja. Valaki segíteni ebben a kérdésben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, off lesz, de erre én is kíváncsi lennék. Ehetek amennyit csak akarok, de nem hízok. Pedig pár kiló rám férne.

170cm 50kg.


19L

2011. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Menj be a Mc' donaldsba és rendelj mindenből 10dbot aztán térj be egy pizzériába és ott is 10 dbot...


Komolyra véve a dolgot...Tényleg szabályosan zsíros ennivalókat egyél...Teljesen zsíros...Ezen kívül tömérdek édesség...

2011. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ja és miután ezt megtetted, térj nyugovóra és aludj egyet...

Mert így a zsír lerakódik nem tudja feldolgozni a szervezet :)

2011. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
énis szeretnék hízni, én 163 centi körül vagyok hozzá 45 kiló ( mikor 44 mikor 46ra is felszökik néhanapján.) én azt csinálom hogy lefekvés előtt iszok egy pohár tejet, bele szőlőcukor port teszek kb 3 teáskanállal. és próbálok rendszeresn futni meg tornázni ( igaz a rendszeresség nemigazán akaródzik összejönni )
2011. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyébként utolsóhoz , a zsír nem nyom annyit, mint az izom. tápláló kajákat egyél és hozzá tornázzál. / szerintem./
2011. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
uhh ezt énis tudni szeretném.. 166 / 42 -.-
2011. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, menj férjhez. Garantált a hízás...
2011. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

172 cm vagyok, 51 kg.

És az sem igaz, h ha a férjhez megyek, majd meghízok, hiába voltam várandós, 60 kilóval lettem babás, és most még 9 kilóval kevesebb vagyok...


Szerintem ez alkat, én már annak örülnék, ha sikerülne a bűvös 60 ismét.

2011. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ne zsírt akaraj felszedni

reggeli:

szendvics(teljes kiőrlésű kenyér)

feltét: pulykapárizsi, virsli, csirke-pulykamellsonka, sajtok, fűszervajak, sajtkrémek, főtt tojás, rántotta, tükörtojás, +zöldség

tejjel müzli+gyümölcs

lekváros/mézes piritós+tej

házi készítésű péksüti(kakaóskalács/csiga, túróstáska stb)+kakaó, tej, vanilisá tej

lángos, pizza/tekercs/táska, pogácsák+citromos-mézes tea

melegszendvics gombával, sajttal, hussal

tízórai, uzsonna szendvics ugyanúgy, 1-2 kocka jó minőségi csoki(ét) olajos magvak(natur, sótlan) pohár tej+házi keksz, joghurt+olajos mag, gyümölcs

ebéd: leves(paradicsom, tojás, gyümölcs, lencse, babgulyás, zöldség, borsó, husos stb)

főétel(főzelék(spenót, tök, lencse, ásrgaborsó, sóska)+feltét(sült hús/főtt tojás/főtt hús/főtt virsli/pörkölt/párolt husik

egytálétel: paradicsomos húsgombóc+főtt krumpli, lecsó rizzsel/tarhonyával, tarhonyás/rizseshús+csalamádé

paradicsomos káposzta+sült virlsi/fasírt

rizs+feltét(hús, hal), vajas, petrezselymes krumpli+feltét(hús, hal, pörkölt)+savanyú

rakott krumpli/bab/káposzta

túrós/mákos/diós/krumplis/káposztás/bolognai/husos/zöldséges tészták

mákosguba, rizskoch, tejbegríz, nudli, túró, szilvásgombóc

gyümölcsös pite, túróspite, piskóták

vacsora ebéd vagy reggeliből válasz

levekvés elött egy pohár tej, túró vagy joghurt

2011. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!