Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Élelmiszerbolt Pesten, ami...

Élelmiszerbolt Pesten, ami szombaton este nyitva lesz?

Figyelt kérdés
Ne írja senki hogy éjjelnappali, nem tudom most megvenni, holnap sem tudom megvenni, nem érdekel, hogy a boltosnak is kell szabadnap, valaki úgyis dolgozik, és valamilyen bolt csak nyitva lesz. Köszi. Pontos címek érdekelnének.
2011. aug. 18. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:

A Gellért téren van egy, ami tuti nyitva lesz.

Ha a Pest, itt Budapestet jelenti, és nem pedig szigorúan a Duna bal partján a városrészt.

2011. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

inkább azt kérdezd melyik nem lesz nyitva...

tesco

2011. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kőbányán a Kistorony parknál is ha jól tudom nyitva lesz a bolt.
2011. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tesco nem lesz nyitva.

Elsőnek köszi, és igen, Budapest.

2011. aug. 18. 18:32
 5/10 anonim válasza:
18. kerület, kőhíd, ott van egy kisbolt, ami tényleg mindig nyitva van.
2011. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem lehetnek nyitva,megbüntetik őket.
2011. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha a bolt a saját tulajona, nyitva lehet. alkalmazottat nem dolgoztathat.
2011. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
alkalmazott nem dolgozhat...hát tudjátok hogy kiszokták ezt játszani??:) hány napon melóztam én felsem tudom sorolni:SS
2011. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden esetre én egyet tudok, Újpesten a Pingvint, Újpest-központnál kell, leszállni, az Ady művházzal szemben van.


Amúgy... Pesten belül mégis hol? Pl. Pesterzsébetről nem hiszem, hogy átjönnél Újpestre. Ha célzottabban kérdeznéd, akkor lehet több segítséget kapnál (nem kritika, csak jó tanács a jövőre nézve). Mondjuk ha pont arrafelé laksz, akkor nincs szükséged több válaszra :)

2011. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tök mindegy, mert vidéki vagyok, de itt egy bolt van, az meg hétvégén alapból nincs nyitva, ráadásul holnap nem érek rá, ezért írtam, hogy ne ajánlgassátok hogy vegyem meg most, ami kell :)

Szombaton meg felutazok, akkor már lesz időm mászkálgatni, szóval végül is teljesen mindegy, de belvárosi kerületek jobban érdekelnének :)

2011. aug. 18. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!