Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire ilyen?

Miért vagyok ennyire ilyen?

Figyelt kérdés

Miért vagyok ennyire nagyon-NAGYON édesszájú? Nemcsak 1 egész tábla milkacsokit tudok megenni egy helyemben, de egyszerre volt hogy 3-at is megettem! (nem voltam depressziós, vagy szomorú, fiúgondom se volt, stresszes se voltam, tökre normális, mint szoktam. nem volt szülinapom se, sem ünnep, semmi különleges.) és ez a 2-3 táblás eset nem egyszer fordul elő...

nekem nem lehet elég édes dolgot csinálni! Kb. a 3 tábla milka + kis édes kakaó után vágytam egy kis sósra is.

de pl. csipszeket nem is szeretem, csak a tortákat, csokit, sütiket...

mitől van ez az édességmánia? MINDIG. nem vagyok szomorú semmi miatt se.


2011. aug. 19. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mondjuk én nem csokival, hanem pogácsával... 6személyes receptből készült adagot is meg tudok enni egymagam...
2011. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is ilyen vagyok, de tudok magamon uralkodni (nem veszem meg a boltban) amugy ha le akarsz róla szokni, ajánlok egy szerelmi fellángolást, majd egy hirtelen csalódást. engem rendesen padlóra tett, és 182 cm-esen 66 kiló alatt vagyok...
2011. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom hozzátok,én is ilyen vagyok :D Én megveszek pár nápolyit,joghurtot,ezt azt,aztán megeszem egyszerre és később meg bánkódok,hogy egyszerre befaltam az egészet és édesség hiányom van.... :) Meg amúgyis anyagilag sem olyan nagy a keret,hogy kilószámra vásároljak be ilyenekből...pedig szeretem az édességet :) Csokiiii <3 =)
2011. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vigyázz,mert,ez,amit csinálsz,nyílt hadüzenet a hasnyálmirigyednek.Be fog krepálni és cukorbeteg leszel,és majd szúrhatod magad minden nap,meg persze akkor nem igen ehetsz csokit-cukrot,az biztos.VEGYÉL VISSZA!
2011. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!