Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen internetes oldalakon...

Milyen internetes oldalakon találok diétás/kímélő recepteket? Mit jelent pontosan hogy diétás/kímélő? Alábbi okokból:

Figyelt kérdés

Konkrét célom: egy súlyos betegség és a rá alkalamzott antibiotikum, majd egy újabb betegség teljesen leigázták az emésztő rendszeremet. Jelenleg gyorsvonatként haladnak át rajta a dolgok, de azért már tudok enni.

NEM FOGYÓKURA miatt keresek kímélő ételeket, hanem a fent említettek miatt. Elegem van már a szokásos sóba-vízbe krumpli , pirítós kenyér stb... verziókból. Extrán kímélőeket kell ennem, közben babát várok, neki kell a tápanyag!!!!Egyértelmű hogy nem lehet fűszeres (kivéve só mert azt pótolnom kell), nem lehet zsíros, de mi nem lehet még? Annyira nem is értek hozzá hogy mi számít diétásnak.....Köszönöm ha bárki segít.


2009. ápr. 15. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

body.builder.hu alapismertek


olvasd el! Csak azért, mert ott leírja mi a tiszta táplálkozás! És ezen totálisan kímélő ételek (én volt hogy rosszul voltam, hánytam, másnap megint ettem ezt és nem voltam rosszul meg semmi, pedig nem valami hűdeerős a gyomrom vagy ilyesmi :)

2009. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez így nagyon bonyolult. Keress fel egy dietetikust, aki személyre szabott étrendet állít össze ami neked és a babádnak is a legjobb.

Itt biztos találsz szakembert:

[link]

2009. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!