Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan Gyógyszer amit a...

Incs98 kérdése:

Van olyan Gyógyszer amit a lisztérzékenyek bevesznek és 24 órán át keresztül olyan ételt ehetnek amilyet akarnak mármint amiben van liszt azt is megehetik?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék olyan gyógyszert kapni vagy valami mert elegem van már hogy a diétám miatt nem mehetek sehova szinte és ez már nagyon zavar... Előre is köszönöm! : ) Ja és kérlek hülyeségeket ne írjatok! ^^
2011. aug. 22. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem találták fel.

Átérzem a problémádat, a mi családunk is érintett ezzel. Nagyon kevés hely van Mo-on, de még külföldön is , hogy a lisztérzékenyeket kiszolgálnák különféle jó kajákkal.

2011. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ohh.... :// Na mindegy Azért köszönöm, hogy válaszoltál, sokat segítettél :)
2011. aug. 22. 14:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nincsen...én remélem sosem leszek lisztérzékeny, anyukám az, meg egy évet én is diétáztam vele, szóval tudom milyen szörnyű..:(

De hidd el nekem, sok finomságot el lehet így is készíteni! Abból tudom h mindig sütögetek anyukámnak. Muffint, piskótát, kekszet, pitét:)

Meg pl nézd meg ezt a blogot!

[link]

Csak gluténmentes receptek vannak, sok szép süti,kaja amit könnyen meg lehet csinálni! Mi pl Barbara lisztet használunk, az elég jó. Remélem kicsit feldobtalak, tudom ez nem vigasztal, de talán picit segítettem vele neked. Jó főzőcskézést!:):)

2011. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

18.53-as

Igazad van ebben , de otthon mindenki megoldja.

Itt arról van szó, hogy nem tud elmenni kirándulni, nyaralni a lisztérzékeny.Éttermekben , még a szállodákban sincsenek felkészülve a lisztérzékenyek ellátására.Úgy elmenni 1 hétre, hogy ott is azon kelljen gondolkodni, hogy mit főzzek.

2011. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen... ez a baj, hogy más helyre nem tudok nagyon elmenni.... :// pl. Valaki már hívott hogy menjünk el budapestre 1 hétre vagy 2re de a diétám miatt nem mehetek el.... :// És azért köszönöm a honlapot!! ^^ : )
2011. aug. 23. 09:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Pesten azért már több helyen főznek lisztérzékenyeknek!
2011. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ohh.... rendben.... köszii : ) Majd utána nézek! : ) Nagyon szépen a segítséget mindenkinek! : ) Rendesek vagytok!
2011. aug. 23. 11:35
 8/10 anonim ***** válasza:

18:53 vagyok.

Tényleg nem egészen arra válaszoltam amire kellett volna, de örülök hogy azért tetszett a honlap!

Anyukám szokott elmenni a barátjával egy hétre nyaralni. Olyankor visznek magukkal a kenyeret, főtt ételt meg alapanyagokat és nagyrészt főznek, vagy ha étteremben esznek akkor anyunak grillezett hús rizzsel, esetleg zöldségekkel...meg szokta kérdezni, hogy melyik étel hogyan készül, meg elmondja mi a problémája, és meg lehet neki oldani a kaját. Általában eddig kifogta a jó helyeket, és tényleg biztosítottak számára is fogyasztható ételt. Meg volt ahol a szakács üzente, hogy ő főként rizsliszttel dolgozik.

De tudom, egy fiatalnak teljesen más ez, mint egy idősebbnek... De pl az egy hetest üdülést vállald be sztem...vigyél kenyeret, liszteket, pár doboz főtt ételt amit ott lefagyasztasz, meg neked való házisütit.(pl muffin, sós rúd)

2011. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Okés... Köszi a jó tanácsot ! : ))
2011. aug. 24. 11:48
 10/10 anonim válasza:
mi az, hogy nem mehetsz sehova? :O születésem óta lisztérzékeny vagyok és tartom a diétát, de emellett minden évben legalább egyszer elmegyünk családdal nyaralni, legtöbbször külföldre, és soha nincs gond a kajával. sőt, külföldön jobban ismerik ezt az egészet, mint itthon, bárhol elkészítenek neked amit csak akarsz, még tésztát is. ne félj próbálkozni, sehol nem fogsz éhen halni :)
2015. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!