Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért csömörlök meg az összes...

Miért csömörlök meg az összes ételtől? Mostanában bármit eszek, utána többet már azt nem kívánom, sok kedvenc ételem került így "tiltólistára". Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

nem cikizésből mondom tarts gyüminapot vagy ilyesmi jót tesz egy kis koplalás hidd el.

tisztulj ki egy kicsit.

ebben a melegben ugyis az a legjobb.

2011. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát az első jól mondja...


Szerintem én is megcsömörlök sok mindentől, mert csak a szemem kívánja, aztán nem bírok semmit megenni. Kis éhezés nem árt néha.

2011. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is szoktak ilyen időszakaim lenni. A legutóbbi elég sokáig tartott, és nagyon "súlyos" volt. Totál nem kellett semmi. Már el is kezdtem aggódni, hogy mi lesz velem még a hátralevő 40-50 évemben:)

Ilyenkor valóban az a leg jobb, amit az előzőek írtak.

Én ilyenkor vagy gyümölcsöt eszek, vagy répát, karalábét rágcsálok, különböző magvakat nasizok. Pl. mogyoró, szezámmag, szotyi ( hántolt ), csemegemix ( ebben minden féle van, kesudió, mazsola...). Ezek jók, mert laktatóak, de könnyűek. Inkább csak nassolgatások. Egy idő után meg úgyis megéhezik az ember annyira, hogy tudjon enni rendes kaját is.

Jelenleg épp a vajaskenyér paradicsommal, uborkával a menő nálam. Ezt eszem legszivesebben. Bár szerintem ez inkább a meleg miatt van.

2011. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!