Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Smoothie Maker-ről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 09:07
 1/5 anonim válasza:

A mienk konkrétan szétesett működés közben. És beterítette a konyha egyik felét ribizli-meggy-alma turmixszal, ami ugye még nem volt készen, tehát picit még darabos volt.


Én nem javaslom megvenni, akkor már inkább egy sima noname turmixgép, vagy botmixer és egy hozzá illő edény.

2011. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem van és nagyon bevált!! Fagyit és gyümölcslevet egyaránt jól csinál. Az egész család imádja :D
2011. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet hogy most egy rossz széria van forgalomba de én is visszavittem, és amíg az üzletben a reklamációmat intéztem más is visszahozta szikrázó gépét. Nem csak én jártam így.

Vevőszolgálat csak a cserét vagy levásárlást engedélyezte. / vásárlás napján vittem vissza/Egyszer elég volt csalódni a termékben így a drága termékek közül kellett választanom. Csak reménykedni tudok hogy jól választottam

2012. jan. 27. 18:00
 4/5 Delilah24 válasza:
Egy pár napja vettem én is egyet. Nekem eddig bevált. Egy sű
2012. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Delilah24 válasza:
.... egy sűrű pépet kap az ember. A gyümölcsöket víz vagy tej hozzáadása nélkül azonban nem turmixolja össze. Amúgy finom turmixokat csinál. A fagyit még nem próbáltam, majd megírom, hogy milyen lett.
2012. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!