Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kezdő testépítő vagyok, és...

Kezdő testépítő vagyok, és azt szerném kérdezni, hogy mit egyek, hogy jobban elősegítsem az izomgyarapodást? Zsírosat nem ajánlott fogyasztani?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, soványka, és gyors az emésztőrendszerem.


Köszönöm!


2011. aug. 26. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Izmot semmiképpen sem zsírral, hanem fehérjével tudsz növelni! Ha hamar szeretnél eredményt elérni, akkor javasolom, hogy igyál edzések után fehérjeport, ami nagyban hozzájárul az izomnövekedéshez. Ezen kívül egyél sok főtt tojást, igyál sok vizet, de kerüld a zsíros ételeket, pláne a cukros dolgokat, mert a cukorból zsír lesz, nem izom!

Kérdezz még nyugodtan, ha valami nem világos! Eléggé tapasztalt vagyok, a volt párom gyúrós helyen dolgozik és ő is gyúr, szinte minden fortélyt ismerek. :-)


30/L

2011. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A sok főtt tojás nem éppen a testépítő-ételek csúcsa...

Inkább sok csirke-túró.

2011. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat


Előtte vagy utána érdemesebb enni?

2011. aug. 26. 22:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen utána, hiszen teli hassal nem lehet edzeni és az izomfejlődés szempontjából is az a jobb! Ha megdolgozod az izmaidat és utána fehérjét viszel be, akkor sokkal könnyebben alakul ki izom!
2011. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értettem. :)

A zöldségek azokat ehetem ugye, és sok a gyümölcsöt?

2011. aug. 26. 22:19
 6/8 A kérdező kommentje:

Van egy másik nagy gondom, hogy passzív dohányos vagyok!

A társaságom, barátaim mind cigarettáznak, olyankor kerüljem őket?


Én elvégre utálom a cigit.

2011. aug. 26. 22:24
 7/8 reptoid tudós 2 ***** válasza:
Sok hús, főleg vörös húsok, mert abban sok a fehérje.
2011. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A cigaretta csak a kondiciód rontja, hamarabb elfáradsz stb, mivel csak passziv dohányos vagy ezért nemsokat de azé ront, jótanács: Ne ülj egy kis zárt szobában dohányosok társaságában, ablakot nyiss ^^
2014. jan. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!