Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt a legkülönlegesebb...

Mi volt a legkülönlegesebb fagyi, amit életedben ettél? Hol?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Lengyelország, Zakopane :) rendes tölcsérbe töltötték, de nagyon érdekes volt, volt vagy 10 centi magas, olyan 4 centi átmérőjű, végig henger alakú, olyan csavart valami... Nagyon jó volt, keményebb, mint a rendes fagyi, asszem volt csokis meg vaníliás. Azóta se láttam olyat sehol... :(
2011. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link] ?

Nem ilyen volt? Én Balatonfüreden ettem ilyet. :D

2011. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
citromos gösseres fagyi, Siófokom, érdekes íze volt... :D szerintem nem fagyiba illő:D
2011. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

19:44

Én is ilyet ettem Füreden, isteni volt! ^^ :)

2011. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jéééé ez az :D :D :D indulok is Balatonfüredre :P
2011. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kedves első zakopane úúú húú áá ii az gyönyörű szép hely, voltam én is ott, és énis ettem olyan fagyit :DDD

sopronban van a belváros kezdődése előtt egy körforgalomnál nem jut eszembe a neve, valami bazinagy fagyizó. bemész és 30 méter hosszan csak fagyik vannak. már nem emlékszem, mit és mennyitettem....:D

2011. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Húú. Én Barcelonában ettem olyan fagyit, hogy a tölcsér csokiból volt, a fagyikra már nem teljesen emlékszem. Az egyik az ferrero rocher-es volt, a másik pedig szintén valamilyen csokiféleséges.

Ezenkívül még a rózsa-csoki fagyi.

De nagyon sok különleges fagyit láttam, de inkább maradtam a szokásos ízeknél.

2011. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Olaszországban ettem életem legfinomabb fagyiját. Nem tudok legjobbat írni, mert mind isteni volt.
2011. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell füredre menni érte, a Nyugatinál is kapható :P ki is van reklámozva táblával:)


Egyébként nekem az ibolyás fagyi volt a legkülönlegesebb - tényleg olyan volt az íze, mint az ibolya illata:)

2011. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugatinál merre?
2011. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!