Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem lehet normális virslit...

Nem lehet normális virslit kapni! Ti melyiket veszitek? Én már egyiket sem.

Figyelt kérdés

Ma elolvastam a sajtos Füstli csomagolásán az összetevőket, és elborzadtam.De ugyanez van a többi töltelékáruval is, felvágottat sem kérek, hiába jó némelyiknek az íze.Májkrémek dettó.Körözöttet csinálok, meg padlizsánkrémet.

Virsli helyett -ha húst kívánok- veszek egy doboz olajos halat.Egyéb ötlet hús helyettesítésére?


2011. szept. 6. 22:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen húst helyettesít, hiszen húsból (is) lehet, de mi sok fasírtot csinálunk, és azt rakunk pl szendvicsekbe, vagy simán felvágott helyett a kenyérre...

Nagyon sokmindenből lehet fasírtot csinálni :)

2011. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Én pont az ilyenek miatt nem olvasgatom a címkéket.

Ha tudnátok, hogy sok mindenben mi van, akkor alig ennétek valamit :)


Amiről nem tudsz, az nem fáj :D

2011. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem dugom homokba a fejem, és elolvasom, mi van a címkén. Virslit, felvágottat már jó ideje nem veszek. Helyette inkább füstölt kolbászt vagy sonkát, töpörtyűt, ilyesmit. Nem light, de legalább nincs tele színezékekkel meg aromákkal (de ha boltban veszed, itt is figyelni kell, mert sajnos sok termékben bizony rengeteg aroma meg E xxx van!). De jó megoldás a fasírt is, vagy akár egy vékonyra klopfolt natúr szelet (nem is lényegesen drágább, mint egy jó felvágott, csak macerásabb). Helyette inkább sajtot, ajvárt teszek a szendvicsre, illetve a legújabb felfedezésem a csíra, nagyon finom!! Ezen kívül még a körözött is jó, és tápláló, nem marad éhes az ember utána.
2011. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a pultban lévő virsliből szoktam venni általában juhbeleset, a fő szempont hogy ne legyen 1500 ft felett kg-ja.

De én is húsmentes vagyok egyébként, inkább zöldségeket eszek.

Szendvicsnek is csinálhatsz pl tojáskrémes kenyeret, z.hagymával

vagy sajtkrémeset, párizsikrémeset...

2011. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
normális virsli? ez a normális virsli: ami kimaradt azt bedarálják, ez mindig is így volt.
2011. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Na igen...mert a sajtkrémben meg a különböző kenyérre kenhető vackokban, konzervekben nincs E vitamin...ugyan már...műanyag az egész világ. Maximum nem az van ráírva, hogy E akárhány, hanem valami kacifántos név. Nem kell sznobnak lenni. Még az sem bio, amit a saját kertedben termelsz, mert elég ha a szomszéd permetez, átfújja a szél vagy belemegy a talajba. Különben is a műanyag tartósít :)
2011. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem szólt: sajtkrémet, kenyérre kenhető vackot és konzervet sem veszek. Sehol nem is írtam ilyesmit. Sajtot írtam, amit egyébként egy helyre tejeslegény csinál, és tőle veszem, meg ajvárt, amit házilag is el lehet (és érdemes, mert a boltban iszonyú drága) készíteni.


Ne haragudj, de át kéne gondolnod, mit írsz. Én értem, hogy magad előtt azzal magyarázod, hogy nem foglalkozol az egészséges étkezéssel, hogy az sznobizmus, no de álljon már meg a menet! Nehogy már szégyellnie kelljen magát annak, aki úgy gondolja, hogy ha nem is 100%-ban, de amennyire lehet, igyekszik távol tartani magát a mesterséges dolgoktól.


Egyébként boltban is lehet teljesen jó dolgokat kapni: pl. Danone könnyű és finom natúr joghurtnak olvasd el az összetételét, ha arra jársz.

2011. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a virslit,annak elenére hogy tudom hogy készül.Sok félét ettem már,de legjobban a Pennys Zimbó virsli ízlik,nem túl fűszeres,ezért szeretem.Nekem ez a virsli ízlik a legjobban,másmilyet már régen nem veszek.Párizsit is imádom,abból pedig a Sága füstölt ízű pulykapárizsit szoktam venni.Ritkán még valamilyen gépsonka félét is szoktam venni,abba töltöm a tormás túrót,és kész a sonkatekercs.Más szalámit nem szoktam venni,a férjem a házi sonka-kolbász-szalonnára esküszik,megveszi magának a kedvenc hentesénél,én ezeket nem eszem.
2011. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj, a sajtkrémben benne van az összes lejárt kemény sajt /trappista, eidami stb. /, a csokimikulásban meg a megmaradt más csokik összeolvasztva. A csokis mignonban, puncstortában pedig a sütiszélek, megmaradt sütik.
2011. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
23:10! Én nem azt mondtam, hogy nem foglalkozom azzal, hogy mit eszek, de a mai világban ezzel szinte kár foglalkozni. De most már érdekel, hogy Te mit eszel, ha nem veszel semmit a boltban? Végül csak halkan jegyzem meg, hogy ha tudnád, hogy a joghurtos pohár mennyi mérget tartalmaz...persze az egészségügyi határérték alatt van, így árusítható, csak gondoltam szólok...ugyanígy az összes flakon és csomagolóanyag...
2011. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!