Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha tomegnovelet szedem es...

Ha tomegnovelet szedem es nemjarok edzeni, akkor fogok hizni tole?

Figyelt kérdés

Felakarok szedni par kg-ot, ezen a van a fo lenyeg!

Ha vkinek vmi mas modszert tud kerem irja le!

Koszonom elore is civilizalt valaszaitok!


2011. szept. 8. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Tömegnövelővel plusz edzéssel lehet tömeget nevelni, amúgy nem.
2011. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hízni lehet tőle: hájat, ha a napi energiaszükségleteden felül viszed be
2011. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Igen, hízni fogsz tőle. Jó nagy butaságot írt az első. Vagy szted csak edzéstől nagyobb leszel ?:D
2011. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok, az első egyáltalán nem írt butaságot...tömeget növelni, csak edzéssel lehet, edzés MELLÉ, ha megy tömegnövelő, akkor az segít...de hájat felszedni simán lehet, ha mindenfélét összezabál és nem használja fel a bevitt energiát...más kérdés, hogy ennek értelme nem sok van
2011. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem pont az kell h felszedjek zsir formajaba egy par kg-ot, mert 18 F 179cm 65kg vagyok. Felszeretnem vinni min. 70kg-ra
2011. szept. 8. 13:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyél inkább gyorséttermi kaját, és mindennap igyál meg egy-egy doboz sört és lehetőleg igyál valami gyomorkeserűt is étvágycsinálónak. Hízni baromira nem nehéz!
2011. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem értem, miért jó egy pasinak, hogy zsírban szedjen fel tömeget....még, ha nő lennél, akkor érteném, de pasiként értelmetlen
2011. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:32


Éljen az egészséges életmód:).És de igen, nehéz. ha ektomorf alkat vagy. Hetente 2x edzek, és szoktam biciklizni, ami fogyaszt. Sokat eszek, mégis nagyon nehezen tudok felszedni. Aki hízékonyabb, az könnyen ír ilyen bölcsességeket, hogy hízni nem nehéz.

2011. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez igy van!

Sokat eszem! Nemtudok felszedni zsirt

2011. szept. 8. 13:42
 10/10 anonim ***** válasza:

13:39es vagyok


Én azt csinálom, hogy főzök minden nap rizst, és eszek hozzá halat vagy tojást naponta 2-3x. Amióta ezt csinálom, feljött pár kg.

2011. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!