Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit egyek hogy éberebb legyek...

Mit egyek hogy éberebb legyek és jobban tudjak figyelni órán?

Figyelt kérdés

minidg reggelizek itthon direkt általában gyümölsöt zabpehelyet és tejet

suliban minidg eszem gyümölcsöt, szendvicset felvágottal és zöldségekkel

vizet is iszom, és egyszerűen még se tudok figyleni

iszok napi 2 kávét de semmi

esetleg milyen vitamin lenne érdemes szedni? koffeintabletta vagy ilyenek

most muszáj energiaitalt és kólát innom, de nem ilyeneket szeretnék, hanem valami hasznosat

köszönöm


2011. szept. 10. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

reggelire kicsit egyél többet.

meg mozogj naponta,és az feltölt energiával :)

Ja meg elne felejtsem: vegyél ginkgo bilobá-t :D az jó nagyon :))

2011. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt válassz egy tanácsadót:

[link]

[link]

2011. szept. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi

találtam ilyet ez jó?

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 10. 23:00
 4/5 Offthewall ***** válasza:
100%

[link]


ezt a vitamint próbálnám ki a helyedben. Én úgy alszok, és kelek azóta, mint a tej, s a huzat. Bár már váltottam 1 még komolyabbra, sport miatt, de neked ez tökéletes lesz(viszont alább ne add mert ha alig van benne fölösleges vitaminra költeni-ledönt az 1. nátha a lábadról úgyis- és ebben számos nagyon hasznos dolog van még pl. halolaj, Q10 koenzim...


Scitec multi-pro a neve. De jó még a PEAK A-Z valamint a vitakingnek 1-2 cucca ha nem akarsz ilyen sportvonatkozásúakat használni :D


+ még kipróbálhatnád, hogy reggel 1 hűvösebb zuhany, 1 kis kocogás után... Meg hogy olyan másfél órával többet alszol. Sz@r ügy, de használ. Aztán ha hozzászoksz már nem is akarod másképp. Így talán le tudsz majd állni a koffeinről. A Brain Flex nevű termék is erre lett kitalálva, arról sok jót hallottam, ennek 1 olcsóbb társa a Mental Focus 1 másik cégtől. Ezek egyaránt hasznosak a sport és szellemi tevékenységek pörgetésében, éberebb, fürgébb, kevésbé fáradékony leszel tőle. Bár a Mentalban van némi koffein, ha arról leszoknál, akkor azt ne. Amúgy az ilyen koffein stb. pörgetőket ha használod is valamilyen formában ciklizálni kéne, ha folyamatosan nyomod, nem hiszem, hogy a szív, érrendszer stb. szeretni fogja, nagyon nem. Ráadásul 1 idő után hozzászoksz és már alig hat, akkor fölösleges.

2011. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
47%
szőlő cukor,étcsoki
2011. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!